Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak engem zavar az a tévhit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar az a tévhit, miszerint minden meleg rikitó cuccokba jár, kelletti magát, lányosan viselkedik és stb?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan nincsenek tisztában a homoszexualitás és a transzneműség közötti óriási különbséggel.

2016. jan. 5. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb 10 meleget ismerek, egy se jár rikító cuccokban. (Heteró tinik, na ők járnak!) Az egyikről két év után tudtam meg, hogy meleg.


Általában amit a buta emberek eldöntenek a világról a fejükben hogy az úgy van, azt nem változtatják meg a tények olyan egyszerűen.

2016. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Engem am block a melegek zavarnak. Gyógyuljatok meg valahogy.
2016. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10-ből 8 így viselkedik, akkor ráírják mindre. Mint mikor meglátsz egy leopárd mintás cicanadrágos műkörmös műszemöldökű, rózsaszín táskás töltött ajkú csajt és rámondod, hogy biztosan buta. Holott lehet 10-ből 2 intelligens és zavarja őket, hogy a többiekkel egy szinten vannak kezelve. Nem oszt, nem szoroz. Ez a sztereotípia.
2016. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit helyesbítenék. Az a meleg, amelyik normálisan viselkedik, arról azt hiszi mindenki, hogy hetero. Aki viszont lányos és rózsaszín fiúcska, arról virít, hogy meleg. És általában ezeket vesszük észre. Így a sztereotípia visszafelé sül el.
2016. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%

Engem nem zavar, sőt megérdemlitek.

Nem vagyok buta ember, és ez meg a ti tévhitetek, hogy csak a buta emberek viszonyulnak a melegekhez úgy, hogy rosszak.

A legokosabb emberek mégse fogadják el őket.

És nem az a liberális-lexikológus-okos ember. Az kutyafa*zát sem ér.

Mi lenne ha beletörődnétek, ha már ellentmondatok az alap természetnek. Mit lázadtok, ha ti akarjátok megdönteni a természetes férfi-nő viszont és kapcsolatot.

Jóhogy már nem a malacka oktatja ki a kandisznót !

2016. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy nézem itt te vagy a kismalac aki kandisznónak érzi magát. :)
2016. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hozzám közel álló emberről mondja mindenki, hogy meleg. 3 éve ezt hallgatom de nem tudom elhinni. Valójában nem ismerek melegeket. De ha Ő tényleg az akkor nem örülnék ha mindenki ilyen lenne. Nekem Ő ugyan olyan mint bárki más annyi különbséggel, hogy nincs 6 éve nője.
2016. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Érdemes megnézni, hogy kik reprezentálják a melegeket a közéletben. A Pride majmok, Terry Black meg az ehhez hasonló feltűnési viszketegséges arcok, akik a meleg népesség csak nagyon kicsi százalékát teszik ki, de mivel ők képviselik a többi meleget is a közéletben, így az emberek fejében egy olyan asszociációs hurok jön létre, ami a melegeket a csőgatyás, affektálós, illegetve járó és feminin hanghordozású emberekkel azonosítja. Ugyan ez van a leszbikusokkal, őket meg mindenki kigyúrt, tarajos, piercinges motorosoknak gondolja, mert őket az ilyen nők reprezentálják. Az átlag emberi képzettársítás így működik, mindig a leghangosabb, legfeltűnőbb elemek alapján azonosítanak egy adott csoportot.
2016. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azok a melegek, akiket valamilyen formában látott már a társadalom (Mónika show, felvonulás, utcai csilli-villi fiúcskák), azok általában megbotránkoztató és visszataszító külsejűek és viselkedésűek. A melegek legnagyobb része Magyarországon "rejtve" él, azaz titkolja a másságát, ezért teljesen fiúsan, heterósan él, viselkedik.


Ezért fordulhat elő olyan, hogy egy homofób emberke nyíltan szidja a melegeket, hogy ő ha meglátna egy meleget, lelőné stb., mondja ezt nekem, aki szintén meleg vagyok, csak nem tudja rólam. :D

2016. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy az emberek nagy többsége nincs tisztában a homoszexualitás és a transzneműség közötti különbséggel, de úgy tűnik, hogy te sem, ha úgy gondolod, hogy aki rikító cuccokban jár és kelleti magát, az tuti, hogy transznemű. Arról nem is beszélve, hogy a melegség az szexuális orientáció a transzneműség pedig nem identitás, tehát a kettő egymástól független, nem zárják ki egymást. Valaki lehet transznemű és meleg egyszerre, vagy csak az egyik vagy csak a másik, vagy egyik sem.
2016. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!