Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak engem zavar az a tévhit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar az a tévhit, miszerint minden meleg rikitó cuccokba jár, kelletti magát, lányosan viselkedik és stb?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan nincsenek tisztában a homoszexualitás és a transzneműség közötti óriási különbséggel.

2016. jan. 5. 11:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem alaptalan a "sztereotipia". En is meleg vagyok, és nem játszom magam, mégis lerí rólam, hogy az vagyok. Szerintem ahány ember, annyi féle. Van olyan meleg akire kiülnek ezek a tulajdonságok és van olyan akire pedig nem... persze most nem a ráadásokra gondolok, hogy sminkeli magát, meg szinte női cuccokban jár mert ezek már tényleg túlzások...
2016. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én sem játszom magam, de rólam lehet látni, hogy meleg vagyok, ettől még nem hiszem, hogy rossz, szemét, gonosz lennék.
2016. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyébként a rikító cuccos dolog tényleg hülyeség. A melegeknek igenis (legalábbis a legtöbbnek) valamilyen úton-módon van divatérzékük, ami idétlenül áll, azt szimpla nem veszik fel. Én például nagyon válogatós vagyok ruhák terén és tényleg csak azt vagyok hajlandó felvenni ami kifogástalanul áll rajtam.
2016. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányos viselkedés szerintem azért van, mert míg egy hetero srác mutatja azt a lányoknak, hogy ő a kemény csávó, ő a macsó, és ezzel felszed 1000 lányt, addig egy meleg srácnak (pl. egy passzívnak) szintén az előbb említett illető jön be, és ezért viselkedik akarva-akaratlanul lányosabban.


Nem igazán tudtam úgy megfogalmazni, ahogy szerettem volna, lényeg, hogy mivel ők nem lányoknak akarnak tetszeni, ezért kevésbé viselkednek férfiasan. De mint mondtam, ez sem igaz mindenkinél, sőt...

2016. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ftf1983 ***** válasza:
Ez a tipikus sztereotípia. Nem attól meleg valaki, mert rikitó vagy éppen rózsaszín cuccokban jár. Szoktam mondani, hogy sok heteró macsó b*zisabban néz ki, mint a melegek, mert a nagy trendiségben nem kicsit túl tolják a dolgokat. Heterók között is vannak femininek és a melegek között is vannak nagyon pasis pasik.
2016. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!