Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit javasoltok, mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából az de tudom hogy kezdjem, de megprobálom egy egységes keretbe foglalni. Az egész ott kezdődik, hogy lelkileg az is nagyon megviselő volt számomra hogy elfogadjam magam igy, melegként, több hónapig tartót ami láthatólag külsőleg is meglátszot. S egyszer csak azt történt hogy szerelmes lettem. Számomra ez nagyon fura, de felettébb fenomenális érzés volt. Csak hát sajnos egy olyam emberbe lettem szerelmes, akivel mindössze csak 3 hétig láthattam, s utána vissza ment hazájába, mert nem magyar. Ez követően egy barátnőm, aki szerelmes volt belém, én elmondtam neki másságomat. Persze meglepődött de ezt is nehezen bírtam. De ezek közül legjobban "szerelmem" elvesztése fájt. Iszonyatossan hiányzik,egy tátongó űrt hagyot maga után. Estéim borzalmasak. Szinte minden este sírok, talán már depresszió. Elmút hetekben fogytam is. Akinek ezt elmondtam barátomnak, annak ki szoktam önteni a lelkemet, de már hetek nyavajgása után már ugy érzem nagyon nyomasztja ez az egész. Nincs barátom kik ezeket megértenék. Egyszerűen az a személy eszeveszetlenül hiányzik. És úgy érzem egyedül maradtam, sokszor már az öngyilkosság jár a fejembe, bár attól félek,s rossz lépésnek tartóm. Talán ismwrkednem kéne olyan emerekkel akik ezt megérthetik,vagy egy lelkitársat találni. Szoktam sportolni bár mostanában nem, de gondoltam arra is hogy neki kéne újból. Nem tudom ezek segíthetnek e, vagy ne tán mit javasolnátok, mit csináljak? Én ezt már nem bírom ...

2016. júl. 26. 23:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd az életet,sportolj, kösd le magad,és egy pszichológust keress fel,adjon tippet a nehezebb időszakok leküzdéséhez. Azt nem írtad hány éves vagy?
2016. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok,s köszönöm a tanácsokat. :)
2016. júl. 28. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!