Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit javasoltok, mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából az de tudom hogy kezdjem, de megprobálom egy egységes keretbe foglalni. Az egész ott kezdődik, hogy lelkileg az is nagyon megviselő volt számomra hogy elfogadjam magam igy, melegként, több hónapig tartót ami láthatólag külsőleg is meglátszot. S egyszer csak azt történt hogy szerelmes lettem. Számomra ez nagyon fura, de felettébb fenomenális érzés volt. Csak hát sajnos egy olyam emberbe lettem szerelmes, akivel mindössze csak 3 hétig láthattam, s utána vissza ment hazájába, mert nem magyar. Ez követően egy barátnőm, aki szerelmes volt belém, én elmondtam neki másságomat. Persze meglepődött de ezt is nehezen bírtam. De ezek közül legjobban "szerelmem" elvesztése fájt. Iszonyatossan hiányzik,egy tátongó űrt hagyot maga után. Estéim borzalmasak. Szinte minden este sírok, talán már depresszió. Elmút hetekben fogytam is. Akinek ezt elmondtam barátomnak, annak ki szoktam önteni a lelkemet, de már hetek nyavajgása után már ugy érzem nagyon nyomasztja ez az egész. Nincs barátom kik ezeket megértenék. Egyszerűen az a személy eszeveszetlenül hiányzik. És úgy érzem egyedül maradtam, sokszor már az öngyilkosság jár a fejembe, bár attól félek,s rossz lépésnek tartóm. Talán ismwrkednem kéne olyan emerekkel akik ezt megérthetik,vagy egy lelkitársat találni. Szoktam sportolni bár mostanában nem, de gondoltam arra is hogy neki kéne újból. Nem tudom ezek segíthetnek e, vagy ne tán mit javasolnátok, mit csináljak? Én ezt már nem bírom ...

2016. júl. 26. 23:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha csak ez ilyen könnyű lenne...
2016. júl. 26. 23:34
 2/12 anonim ***** válasza:
1%
ilyen könnyű képzeld, de tudom, kifogást keresni még könnyebb, mind1 rajtad ugyse lehet segiteni
2016. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lehet hogy egy hisztis p*csának képzelsz, lehet hogy mostanában hisztis vagyok de nem p*csa :D

Azt gondolom nyilván azért tettem fel a kérdést mert segítséget várok berektől, ez ellen hogy ne legyek hisztis. S mivan ha panaszkodok? Forduljak abszolult teljesen magamba?

2016. júl. 26. 23:50
 4/12 A kérdező kommentje:
*emberektől
2016. júl. 26. 23:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1-es, nem azt kérte hogy alázd le, hanem

segítséget kért! :) Kedves kérdező, át érzem a helyzeted, mert én is voltam ilyenben, szintén sporthoz folyamodtam ami lekötte a figyelmem. És egy társ az jól jönne neked szerintem, próbálj meg hasonló emberekkel ismerkedni, új barátokat szerezni akik ugyan ebben a helyzetben vannak és hátha tudnak segíteni :) Ha magába fordul az ember az csak hátráltat. Lépj egyről a kettőre. :)

2016. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy így történt és együttérzek veled.Akik itt leoltogattak,velük ne foglalkozz.Igenis a friss sebeket ki kell időnként önteni,és akkor sokkal gyorsabban gyógyulnak.Ne félj attól,hogy a barátod akinek elmondod a dolog nyomasztó volta miatt elfordulna tőled.Arra viszont tényleg fontos figyelni,hogy ha mondjuk elmentek valahova és beszélgettek sokat érdeklőd őfelőle is...stb továbbra is (persze nem feltételezem,hogy nem szoktál),mert az arányok ha hosszútávon eltolódnak az lehet nehéz neki is.Szerintem most,hogy friss az egész,így még teljesen érthető.

Nagyon nehéz helyzet ez az egész.Melegként még akkor is nehéz,ha nincs az embernek szerelmi bánata.Kívánom,hogy jól akakuljanak a dolgaid!

2016. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Még az előző vagyok. A rendszeres sportolás újrakezdését mindenképpen javasolom.Sokat segíthet,tapasztalatból mondom.
2016. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat, ezek is már sokat segítenek. :)
2016. júl. 27. 08:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

No, először is feltennék egy kérdést. Ne nekem, hanem magadnak válaszolsz. A melegségedet elfogadtad vagy beletörődtél? Mert a különbség óriási.

A másik része pedig a srác ugyebár... Nézzük meg, mi a helyzet. Mióta van önértékelési zavarod?

Mert MÁSRA csak annak van SZÜKSÉGE, aki nem bízik önmagában. Azért nem érti meg a barátod, mert jelen pillanatban magadat sajnálod. "Szegény én, mi lesz most velem egyedül?"

Ez a könnyebbik út. Talpra állni sosem volt könnyű.

Kérlek, ne gondold, hogy bírállak, nem, csak szeretném, ha látnád, mit csinálsz magaddal.

Ugyanakkor érdemes mérlegelni, melyik nyereségesebb. Sajnálni magad vagy talpra állni? Döntsd el magad. De a döntéseket vidd át a gyakorlatba is.

Sok szerencsét. :)

2016. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak. :/


Kezdj el újra sportolni, foglalkozz a hobbijaiddal, ismerkedj és minden rendben lesz :)

2016. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!