Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki mennyire élvezi a passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire élvezi a passzív szerepet?

Figyelt kérdés
szeretném kipróbálni de félek hogy nem élvezném annyira
2016. máj. 14. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem élvezem, mert vastag van neki, és durván szereti, de mivel nála lakom, így ő dirigál. 20/f
2016. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
mennyel az urológiára egy prosztata vizsgálatra!!! (azt csak egy ujjal csinálják) !
2016. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Imádom! :3 csodálatos érzés!!


20/F

2016. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Igaz én aktív vagyok,de azt tudom csak mondani hogy ha vifyàz ràd akkor nem fog annyira fàjni. Eggy picit biztosan fog de nem lessz vészes... megoszt hasznàljatok sikosítót.. vagy ha nem akkor gumit.. azon màr eleve van valamennyi. Én eddig két szdméjjel voltam.. az eggyiknek igaz nem én voltam az első aki berakta.. de rà is vigyàztam,oda figyeltem.. ja ő idősebb is volt mint én.. a màsik az 16volt és én voltsm neki az rlső.. először nehezen ment.. de amikpf màsodszpr csinàltuk akkor màr valamivrl jobb volt neki... komunikàljatpk közben, ha esetleg fàjns vagy valsmi akkpf azonnal szólni kell... ez nagyon fontos!! Meg az dl lazulàs is nagyon fontos... szóval ennyi. Remélem hasznosak voltak amiket írtam.
2016. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

1) azonnal költözz el tole. Rugd ki a p***ba!

En élvezem de 10 eve sexelek.

Hosszú, komoly kapcsolatok híve vagyok.

A gyengedseg es aszerelem első alkalomnal sokat jelent.

Szeretem ha egy aktív gyengéd...

2016. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Én el sem tudom mondani mennyire szeretem. Nekem az első sem fájt egyáltalán, már az első pillanattól kezdve nagyon élveztem. Nem csak az érzést, ahogy a prosztatámat maszírozza és mozog ki-be, hanem magát a tudatot, hogy ott van, és "használatba veszi" a testemet, irányít, de közben figyel rám és törődik velem. Ott, mellette lehetek nőies, nyöghetek olyan hangosan ahogy csak akarok, ő élvezi a társaságom minden pillanatát.
2016. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Síkosító nagyon fontos szerintem. Minél több annál jobb!
2016. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kapcsolatomban full aktív voltam, de a mostani párommal - bár elég ritkán análozunk - valahogy sokkal jobban bejön a passzív szerep. :)


26F m

2016. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó. Maga az érzés is, ahogy mozog benned, és feszít folyamatosan. Amikor pedig eltalálja végre a prosztatádat, akkor jön az élvezés önkéntelenül. Másrészt az egész egy csodálatos dolog, hogy felkínálhatod neki a végbeledet. És látod rajta, hogy mennyire kívánja meg élvezi ő is. :)
2016. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
imádom csinálni
2016. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!