Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nálatok működik a Szexhaverság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok működik a Szexhaverság?

Figyelt kérdés
Van valakinek szexhaverja? Mióta? MIlyen rendszeresen jártok össze? Mi a titka? Nekem 2-3 tali után eltűnnek az emberek. Nem tudom mi a hiba:( Kort is írjatok.

2016. máj. 7. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Van. Kb négy hónapja és heti rendszerességgel talalkozunk. A titka annyi, hogy meg kell beszelni és, hogy egyik fél se érezzem tobbet. Nalunk működik szerencsére.

19/L

2016. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nálam általában úgy volt, hogy haverságnak indult, de aztán több lett. De persze az sem ment, mivel szexnek indult. Szóval ugyanúgy mint nálad, eltűntek.

26/F

2016. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az új mindig jobb. Ezért tűnik el mindenki. Plusz egy ilyen kapcsopat sokszor gázos. Pláne ha az egyii fél többet is érez.
2016. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az új mindig jobb, de macera is leszervezni. Engem nem zavar ha újjal is van, de ettől még a régivel is lehet. Nem?
2016. máj. 7. 14:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságosabb megoldás lenne ha csak egy partnere lenne mindenkinek.
2016. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, nemrég költözött külföldre, sajnos ezért vége.

3 évig jártunk össze rendszeresen.

Változó volt, mikor mennyit találkoztunk, heti 3-4 alkalom volt kb az átlag, de volt olyan hét, hogy minden este találkoztunk, napi többször is csináltuk, szerencsére közel lakott. Kedvtől függött, meg ki hogy ér rá.

Titok? Nem tudom passzoltunk. Elején leszögeztük a dolgokat, ő sem dugta végig a várost még csináltuk, igazából bármikor szexelhetnéke volt egy kicsit is, akkor jöhetett, volt, hogy csak egy gyors orálra volt idő, de mindig szívesen fogadtam, sosem volt kanos, de engem se dugott végig a fél város. Direkt ilyet kerestünk mindketten.

Ő biszex volt full aktív, én meg cross-dresser full passzív vagyok, leginkább nőnek öltözve mentem talikra.

25/cd

2016. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék egy szexhavernak 20/F
2016. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék egy gimis fiúnak:)
2016. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő vagyok, de valami ilyesmit akarok én is! Egy titkos hozzám hasonlóan vékony és fiatal fiút, akivel titokban lehet összejárni! Ja és Pestit! De lehangoló az, hogy tőlem tapasztaltabbak ilyen rosszakat írnak!
2016. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt ilyen, ami barátság extrakkal dolognak indult, de csak két alkalommal szexeltunk. Az extrák eltűntek és barátok maradtunk, legalabb hetente találkozunk vagy beszélünk még mindig. Igazából sose volt az esetem csak akkor kicsit mélyponton voltam és belementem, de a belsője miatt mégis jóban maradtunk.


20/F

2016. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!