Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez mi célt szolgál nálatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi célt szolgál nálatok? Többi lent

Figyelt kérdés

[link] ez az eröltetett hátrafeszítés ezzel a hátas fogással

Rengetegszer láttam már ilyet de nem értem

18/L

Előre is köszönöm :)


2016. márc. 15. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dominancia.
2016. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VirágésBence ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy ezen a képen azért szerepel két fiú, mert a melegekhez szól a kérdés, vagy nem, de én azért válaszolok. Ilyen csak durvább szexnél szokott, lenni, egyszerű dominanciáról szól az egész, az irányításról és néha talán a másik tárgyiasításáról.
2016. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh,de aránytalan ez a kép xD ...


Egyébként, ahogy elnézem, ez a póz azért kényelmes a "semének", mert így éppenséggel tökéletesen letudja szúrni az ukegyereket :D

2016. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Amilyen kicsi a kínaiaknak mindegy is:D Egy kíniat amúgy azért kipróbálnák
2016. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnék akart lenni
2016. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a felső fiú mintegy leigázza az alsót, amelynek ezzel az ívbe feszített pózzal minden porcikája kiszolgáltatottabbá válik. A hasi fél és a nyak felkínálása a domináns félnek az állatvilágban is jelen van, szexuális együttlét során a feltétlen bizalom megnyilvánulása. Izgatóan hat engedni, hogy a másik finoman harapdálja az érzékeny, erekkel teli nyakat és karmolássza a sebezhető, belső szerveket rejtő hasfalat. Ezzel a pózzal még jobban kiteszi magát a srác a "veszélynek" ragadozója kezei között, nem is beszélve arról, hogy így tomporával pucsítva még az elkerülhetetlent is megkönnyíti.
2016. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az emberölés egyik fajtája nem?

Én sexben ilyennel még nem találkoztam.

Igaz, van párom évekóta, de másoktól sem hallottam hogy igény lenne ilyesmire.

2016. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan hogy kanos kamasz kicsit durvul. Elég erős erotika van benne az biztos, ill ahogy mondták bizalom is, mert nagyon sebezhető állapotban van a passzív, fogadó fél.
2016. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!