Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfi létemre nem szeretem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre nem szeretem a puncit?

Figyelt kérdés

Üdv.

Fura kerdes tudom de osszejottem vegre almaim kiszemeltjevel, csak a legnagyobb gond hogy a puncija egyaltalan nem erdekel. voltam mar lannyal..izgatott is az arca a mellete a teste..szinten a puncijat kiveve. Ezert nem is tartott sokaig a szex. Bnomnel ugyan ez. De fura hogy pl a melle is nagyon tetszi. .jo nezni, de ha megfogom semmi extra erzes nincs. persze szerelmes vagyok belé, tetszik az arca, imadom ha atolel es itt ki is fujt. Pedig nem vagyok kozben ideges, latens meleg se vagyok..ez meg is milyen defekt lehet? Aszexualis biztos nem vagyok mert ha meglatom derektol felfele mesztelenul akkor mukodesbe lep..



2016. máj. 2. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem vagy latens?


Egyebkent otletem sincs. Kerdezz meg egy szexualpszichologust.

2016. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
az oké, hogy nem tetszik és nem izgat, de egyáltalán élvezed amikor benne vagy?
2016. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
keress egy transzit! ;)
2016. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A somlóira sem vágysz addig amíg meg nem kóstolod,mert nem tudod hogy milyen az íze.Kóstold csak meg,aztán megjön az étvágyad.
2016. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nyaltam de semmi, dugtam tobb pozban de semmi. Latens biztos nem lehetek.

lattam mar kozos zuhanynal peniszt, teljesen természetesen fogtam fel..aztan mikor az ellenkezo nemeet lattam akkor mar kevesbe volt semleges erzesem es ink negativ.

2016. máj. 2. 14:57
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet, hogy bi vagy meleg vagy te kis cuncimókus? :D


Szerintem a punci a világ leggyönyörűbb dolga, ami csak létezik ebben a világban. Még az ánusznál is szebb és jobb


18F

2016. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ezt már kifejtettem.
2016. máj. 2. 15:09
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehesz bi ha a pénisz felizgat
2016. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Hát én például régóta tudom, hogy nem akarok punci közelébe kerülni, pedig férfi vagyok (és férfinak érzem magam, csak hogy tisztázzuk.) A női mellet megfogni kellemes, de nem egy nagy szám. Ha nagyon akarnám, akkor én is felizgulhatnék egy női testtől, és meg is dugnék egy nőt, de biztos, hogy valójában nem élvezném.


Miért hajtogatod ennyire, hogy látens meleg biztosan nem lehetsz, sem bi? Próbáltad már valaha fiúval? Mert ha nem, akkor nincs kizárva. A szexualitás amúgy sem egy szilárdan kategorizálható dolog


21F

2016. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
egy kis hormonális problémád lehet. Sajnos ez problémákat okozhat nemi identitánsodnál. Mint pl a gyerek nevelés is tönkre teszi a férfi férfiasságát.
2016. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!