Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan fura, hogy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fura, hogy nő létemre nem szeretem az orált?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, ha nyalnak. Nem kérek olyat, hogy biztos csak rosszul csinálták, nem csinálták rosszul, volt tőle orgazmusom, de egyszerűen nem szeretem. Egy jó ujjazás csiklóizgatással ezerszer többet ér nekem.


Mégis a férfiak mindig azzal jönnek, hogy kinyalnálak... pfff


2015. aug. 28. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert esetleg SZERETIK CSINÁLNI? Egy nedves pina elég hívogató látvány és nem csak a pénisz számára. Ugyan olyan dolog ez, mint hogy sok nő imád szopni. Miért? Mert tetszik neki és izgatja.
2015. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
88%
Én ezért szoktam azt csinálni amit szeretnek, nem azt amit akarok. xD
2015. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Azért jönnek azzal, mert szeretnek nyalni... Szerintem is csodás élmény bebújni két formás comb közé, ízlelni, érezni a reakciókat, hallgatni a sóhajokat...


De ha egy nő azt mondja, hogy inkább ujjazzam meg, akkor azt kapja. pfff

2015. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha a lány nem élvezi akkor nem jó nyalni. Én a reakciót szeretem, nem az ízét.
2015. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem fura, mindenki mást szeret, ennyi, nem kell úgy felfújni.
2015. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fújom fel, csak baromira unom, hogy a pasik állandóan szex közben, hogy nyalni akarnak, pedig ezerszer megbeszéltem velük, hogy nem szeretem.
2015. aug. 28. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Keress olyat, aki nem akar. Ennyi. Ha pl Te szopni akarsz és nem engedik, elég lelombozó, nem? De ha ez a példa nem tetszik, helyettesítsd be mással.
2015. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, barátom se szívesen csinálja, így ideiglenesen mondhatjuk, hogy "semmi probléma", de azért majd szeretnénk teljesebbé tenni a szexuális életünket, így próbálkozunk.

Amúgy eléggé bunkó a hozzáállásod... Ezek a férfiak csak kényeztetni szeretnének téged, valamennyire talán értékelni kéne, nem puffogó viperát játszani... Én ilyen nővel tuti nem szívesen kerülnék ágyba.

2015. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért is bunkóság, hogy megkérem rá, hogy ne csinálja azt, amit nem szeretek? Tudtommal a szex nem egyoldalú, hogy te szereted, én nem, de csak azért is csinálod.
2015. aug. 28. 18:58
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Nem az a bunkóság, hogy megkéred rá, hogy ne csinálja, hanem, ahogy hozzáállsz, miközben nyilván senki se akar rosszat neked, sőt...
2015. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!