Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiú létemre mi az oka, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú létemre mi az oka, hogy a férfiakat szeretem?

Figyelt kérdés

Érdekelne az emberek véleménye, mi az oka annak, hogy valaki (jelen esetben én) homoszexuális vagyok, lettem.


Normális családban nőttem fel, mindkét szülőm gondoskodott rólam. Vallásos (nem fanatikusan!), rendes nevelést kaptam, járogattam templomba és hittanra is.


18 éves koromig nem sokszor került szóba a homoszexualitás kérdése sem. Tehát nem voltak ilyen barátaim, nem forogtam ilyen helyeken stb.


Viszont már oviban is leginkább lányokkal játszottam, jobban vonzottak a művészetek és divat, mint a pasis dolgok (foci pl, soha). Ez később azért változott, fiú haverjaim is lettek, tehát nem voltam csajos!


Kezdtem felfedezni, hogy katalógusokban, strandon, buliban stb. a lányokat alig-alig nézem meg, max hogy milyen szépek, de szexuálisan nem indult be a fantáziám.

A pasikat viszont annál inkább bámultam, rajtuk egyre többet járt az eszem.


Tudtam, hogy "nem helyes", meg hogy nehezebb életem lesz így, nem fogadnak el stb ezért próbáltam csak a nőkre koncentrálni. Volt egy-két barátnőm is, de nem éreztem magam túl jól velük, hiába voltak csinosak. Már ha a kezüket megfogtam, mintha egy bábué lett volna, a szex sem volt nagy szám. Idővel inkább én szakítottam velük. Eléggé boldogtalan voltam így. A csajok is érezték, hogy valami nincs rendben, ezért mindig szingli voltam.


Kénytelen voltam elismerni magamnak is a tényeket.

Most már pasikkal ismerkedem, jól érzem velük magamat.


A kérdés az: miért lettem, vagyok meleg?

Annyian hangoztatják, hogy fejben dől el, csak rajtad áll, hogy a mocskos b.zik választása csak az egész.

Nos én megpróbáltam sok mindent, nem rá gondolni, csajokkal lenni, a szüleim sem voltak soha valami liberálisak..... és mégis. Nem érzem magam bűnösnek emiatt.


Ezt mivel magyarázzátok?

És mit gondolnak azok, akik gyűlölik a melegeket?

Mit kellett volna másként tennem?



2012. febr. 3. 19:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
A több ezer felesleges szóra amit leírtál, arra 1 válasz van, mert meleg vagy és a farkaddal másik farokhoz vonzódsz.
2012. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
A genetikai állományod leromlásában keresendő az ok.
2012. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexualitás nem emberi privilégium, az állatok között is létezik. Az oka genetikus, éppúgy nem választhatod meg, mint azt, hogy kék vagy barna szemmel szüless. A neveléssel el vagy inkább le lehet fojtani, de előbb-utóbb úgyis a felszínre tör. Tehát nem vagy bűnös!

Aki gyűlölik a melegeket a kedvenc pszichológiai meghatározásom szerint látens homoszexuálisok: Aki teljesen tisztában vannak a szexusukkal, azokat nem zavarja, ha más, más. Én pld. hetero vagyok, de a baráti körömben vannak melegek is. 26/N

2012. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
5%
Követed a divatot, az aktuális trendeket! Gratulálok!
2012. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesznek akik nem fogadnak el. De! Azokra koncentrálj akik igen:) A boldogságod a legfontosabb, semmi olyat ne csinálj, hogy boldogtalanság legyen a következménye!
2012. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
1%
Ez egy betegség!
2012. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Gyógyíthatatlan?
2012. febr. 3. 20:29
 8/22 anonim válasza:
13%

A 20,02-jól irta ,ez egy genetikai zsákutca!.Csak azt ne felejtsd el hogy ez született rendellenesség egy bizonyos tipusú agybaj.A melegeket meg sokan azért utálják, mert ahelyett hogy a betegségüket eltakarnák, inkább magamutogató módon divatot probálnak belőle kreálni.Nagyon jó példa erre a melegfelvonulás.

Miért kell felvonulni?

Mert büszkén kiakarom mutatni a másságomat?

2012. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

20:40, utolsó előtto:


ne haragudj, de a válaszodnak semmi köze a kérdéshez! Pláne, hogy kérdéssel felelsz a kérdésre.


Én nem vonulok fel. Arra én meg nem tudok választ adni, hogy sokan mások mit miért tesznek.


(Egyébként pár ezren vonulnak fel max, Magyarországon talán csak pár százan, a homoszexuálisok ennél sokkal többen vannak.

Szóval szerintem nem e pár ember miatt kéne általánosítva megítélni az összes meleget! )

2012. febr. 3. 21:07
 10/22 anonim ***** válasza:
3%
Inkább ne figyelj azokra akik szerint ez normális! Ez egy betegség és próbálj rajta változtatni hidd el megéri!
2012. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!