Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek van ilyen szemelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen szemelyiseg a melegvilagban; a melegek között? (tovabb lent)

Figyelt kérdés

nekem szemely szerint a zsanerem, az ha valaki celtudatos.

hatarozott.

hatalmat sugaroz a kisugarzasa.

inkabb seg*fej mint tul, tul aranyos de van szive es tud szeretni.

ficsur.

ra menös.

nem felenk.

az emberek adnak a szavara mert tudjak hogy nem beszel baromsagokat.

tisztan lato.

meg mondja a frankot akkor is ha az nem tul szep.

tökre macho, es az agyban is, de ezt nem ugy kell ertelmezni hogy nem törödik azzal ha masiknak valami nem jo, vagy nem tetszik, es romantikus tud lenni.

a környezete tiszteli.

szerintetek van ilyesmi karakterü meleg ember?

vagy ez tenyleg meg a heterok között is nagyon ritka?



2016. márc. 9. 00:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Van.De az ilyenek általában kihasználják,elnyomják az embereket.

27/F/M

2016. márc. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

irtam jo tulajdonsagokat is es ez nem vall egyebkent rosszra csak egy eros, nehez karaktert irtam le.

ettöl meg lehet jo ember vagy nem?

2016. márc. 9. 02:27
 3/14 anonim válasza:
82%
Engem tökéletesen leírtál, kivéve hogy macsó nem vagyok :P 20/F
2016. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
talan teged kereslek te angyal :D hahaa
2016. márc. 9. 18:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel hogy él magyar országon 20-nál több ilyen. Tegyük fel hogy van kb. 50 akire mindez teljesül, és senki sem akar átverni. Tegyük föl hogy van köztük meleg. Ezeknek kb. 25-30% meleg. Tegyük fel hogy te átlagosan nézel ki. Ezek általában hiúak, és nagyképűek. Ennek a 25-30% kb. 10% jönne össze veled. - Számításaim szerint.
2016. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy jelentkeznék, de... itt nem fogom fitogtatni az erényeimet. Mellesleg, az általad felsoroltak a többséget taszítják, nem?
2016. márc. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

tisztaban vagyok vele hogy ez a karakter nagyon ritka, az hogy magyarorszagon vagy külföldön , engem nem akadalyoz a tavolsag. csak lenne mar egy ilyen vegre, több eletet le tudnek egy ilyen szemilyeseggel elni, ha a külseje is passzol, .. egy kommentelö irta hogy ezek az emberek elnyomjak a masikat, nos erröl azt gondolom hogy persze hogy elnyomja, mert alap jaraton egy nehez szemilyeseg, erös. akaratan kivül is, elnyomja, ..

akaratbol meg azt nyomja el akit el tud, akiket el lehet nyomni.

az angyalomnak: ne foglalkozz vele hogy kinek vagy taszito, amikor en erröl almodom hahaaa

szerintem meg nem irtam rossz tulajdonsagokat.

2016. márc. 10. 03:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
tökre macho....jézusom.
2016. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hahaa mar elenzest hogy egyesek nem jönnek be!!✋
2016. márc. 11. 13:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyet. Igaz, nem személyesen ismerem, de tudom, hogy az összes leírt tulajdonsága megvan. Foglalt!!!
2016. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!