Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azt jól vettem észre, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt jól vettem észre, hogy az orvosi egyetemeken sok meleg hallgató van?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, hisz én is az vagyok, és ott is tanulok, csak az utóbbi időben erre figyeltem fel.

2016. febr. 10. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
én nem tudom, de egy orvostanhallgatóval szívesen megismerkednék egyszer :D
2016. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van egy orvostanhallgató ismerősöm, és ő is meleg :D Szóval még akár igaz is lehet.
2016. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is van olyan ismerősöm, elképzelhető, hogy igaz.:) Egyáltalán nem zavar. Az jutott eszembe, hogy valaki feltette azt a kérdést korábban, hogy a melegek miért kevésbé jók a reál tárgyakban. Hát itt a válasz, hogy ez a feltevés hülyeség.:)
2016. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, testhőmérsékletük 36,5 körül van. Aztán van sok hideg hallgatag is lenn a hullaházban.
2016. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Én meg az orvosok között sok alkoholistáról tudok :D

Nem hiszem hogy van összefüggés.

Én fodrász vagyok, párom a divatvilágban tevékenykedik, ott mindenki meleg, akivel eddig találkoztam a munkájával kapcsolatban.

Fodrászok között is sok a meleg, de nem mindenki.

25/fiú/meleg

2016. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy mindenki :D csak szerintem itt több van, mint egy átlagos helyen
2016. febr. 10. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Kár,hogy a SOTE elszipkázza a meleg fiúkat XD


(21 éves Corvinusos bi fiú)

2016. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Menjetek le az Alterego-ba, régen jártunk oda a pasimmal, nem volt rossz hely, azóta nem tudom hogy változott meg.

De sok volt a külföldi pasi is pl ha akarsz találsz...

2016. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen, én is meleg vagyok. :D
2016. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem, hogy több lenne mint a többi egyetemen, főiskolán. Általában ezeken a helyeken sok a kíváncsi, a sok buli, piálás miatt sok minden belefér ezekbe az évekbe…

Másik sokat kell tanulni, nincs idő társkerizni, nincs idő egy kapcsolatra, hamar belemegy ilyenkor az ember egy gyors ürítésbe akár azonos neművel is...

2016. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!