Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Önzőség nagyon kötődni valakih...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség nagyon kötődni valakihez többek között azért, mert anti-homofób?

Figyelt kérdés
18/F biszex, viszont nem vagyok úgy vele, hogy el kell nyomni a férfiakhoz való vonzódásomat. Van egy lány haverom (konkrétan a legjobb barátom), és nagyon támogatja a másságot, bár ő maga heteró. Ez pedig egy olyan dolog, amit nagyon nagyra becsülök. Az alapvető beállítottságunk nem egyezik, kevés olyan dolog van, ami mindkettőnket egyformán érdekel. Kicsit olyasmik vagyunk, mint a tűz és a víz, valahogy mégis megvagyunk egymás mellett. Azonban az elfogadósága az, amit a leginkább szeretek benne(még ha nem is minden pillanatban barátkozok vele ezért). Valahogy biztos vagyok benne, hogy sejtése sincs arról, hogy én más vagyok. Ha megszűnne ilyennek lenni, akkor szörnyen érezném magam és nem tartanék már ki annyira mellette. Ez egyfajta önzőség, és függés, nem? Egy más embernek azért preferálni valakit mások között, mert biztosan elfogadja őt. Szerintem szánalmas vagyok és nem érdemlem meg őt....
2016. jan. 7. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Csak olyan emberekkel tudsz barátkozni, akik elfogadnak, másképpen nem megy.
2016. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

:D nyugi má'

Nem vagy szánalmas, csak örülsz, hogy végre olyan ember van a közeledben aki nem homofób.



25F

2016. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

most támogatja vagy elfogadja? mert a támogatás ugyan olyan betegség mint ellen harcolni!


az elfogadás az aranyközépút. Szerintem a férfi-férfi beteg és gusztustalan, de elfogadom ha valaki így él. Ő dolga.

2016. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3.!! Ha elfogadod úgy ahogy van, akkor támogatod is azt az embert, nem gondolod.
2016. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :)

A hármas igazából nem mondott teljesen hülyeséget, ha boncolgatni akarjuk a két szó közötti különbséget, a támogatás tényleg jelentheti azt, amit mondott. Az én esetemben viszont nem erről volt szó, hanem az elfogadásról ÉS az abból kiinduló támogatásról.

2016. jan. 7. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

#3 vagyok.


Ha kiírsz egy kérdést itt azzal kapcsolatosan, hogy eddig a lányok vonzottak, de fantáziálsz férfiakról, akkor egyből megjelennek a "támogatóid". Biztatnak, hogy nagyon jó az irány, tedd meg, ne várjál :) Miközben lehet hogy csak egy fantázia, ami jön és megy. Nekem is voltak olyanok amik eléggé taszítanak most, de volt hogy valamiért beszívott egy időre. Szóval támogatás alatt ezt értettem. Amikor azt akarják, hogy lépj be a "klubba"


Az utcán vonulgatás is egy támogatás. A támogatás és az elfogadás között az én megítélésem szerint a szándék a különbség. Az egyik szándék önzetlen, a másik önző.

2016. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!