Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azt hittem homofób vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem homofób vagyok, de akkor mégsem? (Leszbik is)

Figyelt kérdés

Azt hittem korábban, hogy zavarna ha azonos neműeket látnék nyilvánosan nyalakodni. (Az egymással ellenkező neműektől ez egyáltalán nem zavar engem.)


Tegnap felszálltam a vilire és 2 csúnya, kövér, rövid hajú lány közvetlen közelébe ültem. Magas, dagadt, szemüveges, pattanásos, közepes barna hajú, csúnya arcú és alacsony, dagadt, szemüveges, rövid festett vörös hajú, az átlagost alulról talán súroló ("még esetleg talán felállna rá a farkam, ha nem lenne más") arcú.


Beszélgettek vagy 2 percig, aztán leszállás előtt még a kicsi ráhajolt a nagyra és megcsókolták egymást néhány másodpercig. Aztán megint. És akkor nem éreztem magamban semmi rosszat, undorítót, hányingert, vagy semmi ilyesmit, amit vártam volna magamtól korábban hogy érezzek. Azt mondtam magamban, oké csinálják csak.


2015. okt. 26. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Úgy fest megjött a jobbik eszed. Pont.

Élni, és élni hagyni.

2015. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, normális vagy
2015. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy homofób. Helyesen gondolkodtál, hiszen nem bántottak azzal senkit, hogy megcsókolták egymást, csak azt tették, mint bármely más szerelmes pár. Emellett nem nyalták-falták egymást, nem viselkedtek feltűnően.
2015. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak több ilyen ember lenne. Resperct kérdező!
2015. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A férfiaknál a homofóbia főleg a 2 meleg srác iránti gyűlöletben teljesedik ki. Sok hetero fiút izgatnak a leszbikus lányok, de mégis homofóbok, mert 2 srác látványát, meg magát a melegséget nem tudják elviselni. Kérdezd meg magadtól, ha 2 fiú csinálta volna ezt, akkor is azt mondtad volna "oké csinálják csak"?
2015. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is láttam ilyet, szerintem nagyon undorító volt, ugyan ez a helyzet velem szemben ült két kövér csúnya lányt és hosszan csókolóztak.

én elfogadom őket, férfi vagyok és meleg, de engem eléggé undorított a látvány. ha két szép lány csinálná, nem undorítana, de így undorított, hogy ott falták egymást a buszon.

2015. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5: Erre nem tudok így válaszolni. Látod azt hittem magamról hogy két leszbi is zavarna, aztán a valóságban meg kiderült hogy nem.


A két lány pedig kifejezetten nem volt szép és nem izgatott fel egyáltalán egyik sem, a kettő együtt meg pláne nem. Ha legalább átlagosan jól néztek volna ki, lehet még felizgat.

2015. okt. 28. 06:37
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Jezus!!! Talan a vegen meg megtanulnak az emberek elfogadni!?? Nem nem azt nem lehet... 14/f/m
2015. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!