Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy barátom kezd furán viselke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom kezd furán viselkedni velem, de nem tudja, hogy biszex vagyok. Én meg úgy tudtam/tudom, hogy homofób. Segítség?

Figyelt kérdés

Nos, egy kicsit érthetőbben:

Biszex vagyok, bár a fiúk felé jobban húzok, ezt tudom már egy ideje magamról. Valahol jó, hogy a csajok is bejönnek azért, mert így még sosem piszkáltak - igaz nem is látszik rajtam semmilyen "jel", ami arra utalna, hogy kicsit is más vagyok.

Egyedül a húgom tudja rólam, aki nem ítél el és ezért nagyon hálás vagyok neki, viszont senki más nem tudja rajta kívül. Elég konzervatív családban nőttünk fel, szüleimnek csak akkor szándékozok elmondani, mikor már a saját lábamon is biztosan meg tudok állni, mert ki tudja, hogy végződne...


Ami a baráti köröm illeti, egy-két kivétellel elfogadónak tűnnek, viszont azok a kivételek szerves részét képezik a "brancsnak", és nem szeretném, ha megutálnának. Szóval egyelőre még hallgatok, aztán majd meglátjuk :)


Az érdekes rész pedig itt jön, ugyanis az egyik kivétel, egy barátom kezd érdekesen viselkedni. Ha arra terelődne a szó, továbbra is úgy tűnik, hogy nem különösebben szívleli a melegeket, ettől függetlenül azonban a tettei velem totál ellentmondásosak...

Folyton átölel, átkarol beszélgetésnél. Mikor ketten találkozunk csak, beszélgetésnél mélyen a szemembe néz, de olyan áthatóan, hogy már én is zavarba jövök tőle - ő meg csak beszél tovább, mintha semmi nem történt volna, de kicsit somolyog. Buliknál meg, mikor ugye iszunk is azért, volt már rá példa, hogy letapizott.. de úgy rendesen a mellkason végigsimította, a mozgást meg követte a szemével, aztán rám nézett, megnyalta a száját, de ennyi, (inkább?) lelépett a közelemből. Az ilyen alkalmaknál én is izzítottam magam, hogy mégis mi a fene van, és pl mikor leültünk, szorosan mellé ültem, és "véletlen" végigsimítottam a combján, ő meg megborzongott, de nem nézett rám, csak ivott egyet. Jobban örülnék, ha a jó érzés miatt borzongana, és nem azért, mert mondjuk undorítónak találta :)


Szerintetek mitévő legyek?

Az, hogy beszéljek vele és puhatolózzak, annyira nem játszik. Mert ugye mondtam, hogy ilyenkor azt hangoztatja, hogy nem bírja a melegeket.. közben meg így viselkedik :\ Nem tudom eldönteni, mi van, nem egészen egyértelmű. Viszont közben egyre jobban tetszik nekem.

Ötletek esetleg? :) Előre is köszönöm!


22/F



2015. nov. 28. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Óóó szegénykém :\ Hát.. egyre több ilyen félreérthető (de ha muszáj, kimagyarázható) jelet kéne küldeni felé, és az övéire meg pozitívan reagálni, hátha megjön a bátorsága. Meg kettesben is felhozni a meleg témát, mert lehet, hogy csak a többiek előtt akarja bebiztosítani magát, hogy "ő nem meleg, fúj, ugyan már, az nem jó". Kíváncsi lennék, hogyha kettesben vagytok, és komolyan beszélgettek, akkor hogy viszonyulna a dolgokhoz. Lehet, hogy akkor már "kezdene megbékélni vele" :) Nagyon drukkolok, hogy jól jöjjetek ki belőle! Szerintem csak fél, de vonzódik hozzád, és nem tud mit kezdeni magával, alkoholmámorban meg bátrabb a kis lüke:) Hajrá! ;)
2015. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meleg/bi lehet. Eseg még nem fogadta el ezt teljesen.

Volt egy ismerősöm,aki játszotta a homofóbot,de aztán egyre többször viselkedett gyanúsan. Mostanra meg pasija van.

Próbálj félreérthető jeleket küldeni amikor kettesben vagytok. Ha letapizz akkor tapizzd le te is.

2015. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok neked :-)
2015. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is osztom a többiek véleményét! Szerintem is vonzódik hozzád, csak tart még ettől az egésztől. Majd mesélj, hogyan alakul, mit reagál! :))
2015. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is drukkolok neked :) Szerintem igyatok együtt többször és ne hagyd ki a lehetőséget a puhatolózásra, hátha akkor fel tud oldódni... Remélem, nem egy oltári nagy troll, de abban mégis mi lenne neki az értelem? Szóval szerintem puhatolózz még :)
2015. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!