Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt itt már rajtam kívűl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt már rajtam kívűl olyan, akinek görcsöt kapott az állkapcsa a sok szopástól?

Figyelt kérdés
Bevallom,én már jártam így!Ez főleg glorynál volt,amikor 3 pasit is elégítettem ki egymás után.De,símán 1 pasinál is előfordulhat,mondjuk 20 perc szopás után.

2015. nov. 16. 18:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9-nek. Pedig még "köveznek". A mai Magyarország még annyira nem toleráns,hogy ezt elfogadják.Nagyon jól írja a 10-es.

Nem mindenki vágyik arra,hogy egy nap 3-mal legyen? Szerintem sokan is vágynának erre,de hogy tegyenek is érte,ott már "anyámasszony katonáják"lesznek és így élik le életüket szex nélkül,hokizva.

Pedig hidd el,nem sok kellene hozzá,hogy jól érezzék magukat! Csak ennyi:-Üdvözletem,kérek egy vonatjegyet Bp-ig!

Ott meg választhat a helyek közül és higyjétek el,túl lehet élni!

Le kell menni és ezt mondani:-Sziasztok! -Egy jegyet kérek!

Kész,ennyi az egész!


Igencsak alul értékelném önmagam,ha egy éjszaka alatt csak 3 pasival szeelnék!8 pasin alul mostanában nem adtam!Mondhatom ezt, mindenféle álszentség nélkül!


10-nek. Ez a nyugati országok jó duma,és van hozzá megfelelő kitartásod,állhatatosságod,képzettséged,nyelvtudásod,információd,összeköttetésed és nem utolsó sorban pénzed a kinti élethez!


Ha mindezek megvannak,amit felsoroltam,akkor ez jó ötlet,járj sikerrel ez egy járható út és valószínű,hogy az egyetlen lehetőség is számodra,ha szegény családba születtél! Hacsaknem, milliomos család sarja vagy!Úgyhogy csak bátran!

Azért helyedben egyszer-egyszer kipróbálnám a pesti éjszakát! :)))

Legyen mire emlékezni a hazai földből!:))

2015. nov. 16. 20:11
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudnod kell, h ha valami célt én kitűzök, én azt elérem. Ilyen téren sokkal "makacsabb" vagyok, mint bárki akivel találkoztam az országban. A felsorolt dolgok közül csak a képzettség nincs meg, mert az most történik meg a pénz, amit már gyűjtök. És igen, szegény családból származok. Talán ezért is van olyan nagy hazaszeretetemxd A pesti dolog meg...nem tudom:D Ha kanosabb állapotomban leszek, lehet kipróbálom. Ki tudja, lehet lesz is dolgunk egymással:P
2015. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Na úgy látom te vagy az aki utazol pestre sz*pni.


Faszt sem érdekel ha vén faszokat cumizol a lukon át b+

2015. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, az e a nagyobb baj, hogy begörcsölt vagy az, hogy az erkölcsi értékrended nem azt kiabálta, hogy HAHÓÓÓÓ fejezd már be ezt a semmire kellő életet és ha már bu__**i vagy akkor viselkedj úgy, hogy a meleg társadalomra nézve ne hozz szégyent? Elgondolkodtál már rajta, hogy az átlag emberek miért nézik le a melegeket? Mert azt látják csak, hogy az Andrássy úton parádéznak, ezt mutajja a tv be a meleg társadalomról! Az, hogy közben a melegek több mint 90%-a ebben az országban nem parádézik és nem elégít ki 3 pasit egyszerre hogy görcsöljön az álla, azt nem mutatja a tv! Mert ezek az emberek értékes, beilleszkedett, tisztességes erkölcsi életet élő tagjai a társadalomnak. Nem gondolod, hogy ez gáz amit csinálsz? Nem, nem gondolod. Hogy gondolnád! De majd eljön az idő amikor ráébredsz ettől sokkal többre lettél volna képes. Nem több férfit kielégíteni, hanem értékesebb életet élni. Egyvalaki mellett... Fogalmad sincs, mit jelent egy valakit szeretni. Soha nem is fogod megtapasztalni. :-(
2015. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező csak azért írta ki a kérdést hogy reklámozza magát no meg a "pesti éjszakát"


glory holeban 3 férfit kielégíteni nulla erkölcsről árulkodik.

Ha neked arra van ingered hogy másodkategóriás retkek faszát szopjad...


Mert elárulom neked hogy egy haverom sem menne gloryholeba,és bizony egyik sem csúnya példány.

Mind sportoló egytől egyig.


Szóval amikor legközelebb szopod a szabadnapos apukákat,jusson az eszedbe ahogy ők is, így te is selejt vagy.

2015. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
a 15ös gyönyörűen összefoglalta. kérdező, te csak egy exhibicionista elcseszett gyökér vagy nem több.
2015. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!