Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányingerem van a szopástól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányingerem van a szopástól?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok rá, hogy a számba vegyem, mert tudom, hogy hánynék tőle. Barátom nagyon szeretné, mert hogy ez is része a szexnek, de nekem nincs hozzá gyomorkapacitásom, Hogy tudnék változtatni ezen? Próbáltam megbeszélni ezt vele, de semmi.
2015. okt. 24. 22:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%
Tudod hogy hányni fogsz tőle? Azigen.. Próbáld ki aztán megtudod hogy fogsz-e.. Vagy kenj rá nutellát vazzeg
2015. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
hát ha ennyire undorodsz tőle akkor ne csináld és ha szeretne akkor talán megértené hogy te mit gondolsz, de amúgy nektek nőknek mért kell ilyen pasi aki szarik rá hogy ti mit akartok vagy gondoltok?
2015. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Linó03 ***** válasza:
95%
Fokozatosság! Ne várja el, hogy rögtön végigcsinált, netán még le is nyeld. Előbb csak ismerkedj meg a szagával. Vedd rövid időre a szádba. Csináljátok gumival, ha úgy jobb neked, idővel anélkül, de kézzel fejezd be. Aztán ha hozzá szoktál, mehet szájba is, de arra addig ne gondolj, amíg nem állsz készen rá. Viszont ehhez az ő beleegyezése is kell. Vagy így megtanulod, vagy sehogy sem fog menni - csak megérti.
2015. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
Sosem értettem azokat az embereket, akik undorodnak a másik nem nemiszervétől. Én a puncit legszívesebben egész nap nyalogatnám, puszilgatnám, szagolgatnám, hozzá dörgölném az arcomat, kimeszelném és beleköltöznék. A leggusztusosabb dolog a világon. Másrészt imádok örömet okozni annak akit szeretek.
2015. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Én elfogadnám és nem erőltetném.Érzéketlenség tőle nem figyelembe venni az ellenérzésedet.
2015. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Spiritrobber ***** válasza:
33%

Azért számomra elég bosszantó lenne, hogy ki se próbálja mert tudja mi lenne... Hogy?


Ha megpróbálta 1-2x és nem megy akkor hagynám a dolgot de most aki mer az nyer.

2015. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

próbáld ki legfeljebb lehányod a farkát

akkor majd megérti

2015. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
A hiba az ön készülékében van.
2015. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem a világ ha hánysz tőle. Készíts ki egy bilit és mehet is a sex. Japánoknál is kihánnyák, de egymás szájába. Mond meg a srácnak, hogy azzal a feltétellel szopod le, ha felnyalja a tálból a spermáját amit kihánysz
2015. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
ne aggódj, én se csinàlom a baràtomnak, mert nekem is ez a gondom, én próbàltam, és rossz vége lett, így aki akarja az megérti.
2015. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!