Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányingerem van a szopástól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányingerem van a szopástól?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok rá, hogy a számba vegyem, mert tudom, hogy hánynék tőle. Barátom nagyon szeretné, mert hogy ez is része a szexnek, de nekem nincs hozzá gyomorkapacitásom, Hogy tudnék változtatni ezen? Próbáltam megbeszélni ezt vele, de semmi.
2015. okt. 24. 22:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Én megértelek. Ha nő vagy homo lennék én is hánynék tőle.
2015. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő ezt nem érti meg, akkor nem tisztel téged, vagy csak a szexre kellesz. Ilyen kérdésben neki kellene alkalmazkodnia. Én ezért dobtam a barátom, azóta sokkal jobb! :)
2015. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
20%

kezd banánnal, répával ilyesmikkel...

1 érett nagy betűs Nő szeret szopni és pont.

2015. okt. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

#13


Ezt a marhaságot. Ez kb olyan mint a "csak az a férfi aki nem dől ki, vigasztal ez a hit /lögd ideja a sört/" meg hogy csak az a keménygyerek aki a homlokával állítja meg a dárdát.

2015. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha cserébe nem várod el te sem... Kicsit furcsa viszont... ahogy előttem is írták, ha valakit szeretek, minden porcikáját szeretem.
2015. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%
Már azt se lehet elvárni, hogy egy lány kipróbálja a szopást, hová jutott ez a világ...
2015. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

#16


Akkor ennyi erővel a cuckhold meg a kakiszex is legyen kötelező. Merhá az is jó az.

2015. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
32%

nyugodj meg, és hitesd el magaddal,hogy élvezed, ha meg akarod tartani a palidat. :D :D nekem is hányingerem volt mindig tőle, mégse érdekelte egy volt barátomat sem :) ez természetes :D

22L

2015. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
34%
Én se szerettem sz.pni én is képtelen voltam rá . párom nem is erőltette , de egyszer kedvességből bekaptam , azután kezdtem megszokni és már szeretek szopni, ha nem próbálod meg nem tudod milyen
2015. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
5%
Jó lepontozott a sok f*sszopó. Szóval ezek szerint elvárjátok, hogy kinyaljunk titeket, de szopni na azt már nem. B*sszon meg titeket az Ánti akkor!
2015. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!