Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van hányingerem attól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hányingerem attól, hogy barátnőmmel már előttem is volt valaki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok elviselni. Szerintem szakítani is fogok. Mit gondolhat az akivel előttem volt, hogy na ezt már én is megkúrtam, ez meg vele van. Undorító...
2015. szept. 13. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
gyökér. gondolj bele hogy az első 5 centi után még vadi új...
2015. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Inkább hagyd is ott, teszel neki egy szívességet ilyen felfogással :)
2015. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttél vele, azt hitted, hogy még szűz?


Ha meg te úgy fogod fel, hogy te is "megkúrtad" vagy ezek után "megkúrnád", akkor ő jár legjobban a szakítással, szerintem lépd meg mielőbb.

2015. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Meg fog változni a véleményed csak egyszer kóstold meg a szex ízét.
2015. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts, az a lány jobbat érdemel.

De a sors iróniája az lenne, ha beleszeretnél egy olyan lányba, akinek hányingere lesz attól, hogy a farkad járt már más punában.

2015. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
és az ilyen senkiháziaknak van nőjük, nekem meg nincsen, undorító
2015. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem szarja le, hogy mit gondol az, akivel előtted volt? Szerintem is hagyd el a csajt, keress olyat, aki megérdemel egy ilyen arrogáns parasztot, mint te...

Engem is zavart, hogy a barátnőm az első nekem, neki meg már volt egy, de most rohanjak ki a világból? Velem jobb neki, mint vele volt, nekem ennyi tökéletesen elég :)


23/F

2015. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kell a képmutatás? Mindenki így gondolkodik... Itt meg adjátok a jó gyereket.
2015. szept. 13. 11:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki így gondolkodik..."


Ja, persze, ezért van az, hogy a férfiak 100 %-a csak lánnyal nővel ismerkedik, aztán soha életében nem létesít senki mással szexuális kapcsolatot, ha meg netalán nem talál ilyet, én kénytelen "megalkudni" ilyen téren, akkor egész életében frusztrált és boldogtalan, és nem tudja élvezni a szexet sem. :-))

2015. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Te is szűz vagy/voltál?

Mert ha már nemakkor érdemes azon elgondolkoznia a következő partnerednrk, h legyen e veled, hisz már lógattad másba is a darkad... Kinek kellhetnél így a továbbiakban, gusztustalanul, már mással élvezkedve, ne adj isten úgy h mást csókoltál, más punciját érinteete a szád, nyemved?...

2015. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!