Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van hányingerem attól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hányingerem attól, hogy barátnőmmel már előttem is volt valaki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok elviselni. Szerintem szakítani is fogok. Mit gondolhat az akivel előttem volt, hogy na ezt már én is megkúrtam, ez meg vele van. Undorító...
2015. szept. 13. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igazi idióta vagy. Örülj ,hogy rajtad kívűl még csak 1 férfival volt. Szegény bnődet sajnálom,hogy ilyen kretént fogott ki ,mint te!!

És ,ha már itt járunk te hány nőt dugtál meg?

Idióta,paraszt....

2015. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

# 11


Nőben is ugyanígy van ilyen, itt is emlékszem már hasonló kérdésekre, utoljára egy olyanra, ahol egy lány írta, hogy (10 hónapos kapcsolattal a hátuk mögött) - már nem emlékszem, hogy 18 v. 19 évesen - úgy érzi, egyszerűen nem lenne képes lefeküdni a barátjával, mert taszítja a gondolat, hogy már több lánnyal is volt szexuális kapcsolata korábban.


Mondjuk azt nem értem, hogy erre miért nem korábban jött rá, illetve ha korábban rájött, miért rabolták egymás idejét, főleg, hogy még írta is, hogy a barátja milyen rendes vele mert türelmes, nem sürgette, nem erőltette, hogy jussanak már el a szexig. Kapott egy csomó megfontolni való tanácsot (meg persze hideget-meleget) a hozzászólóktól, de ahogy azokra reagált rá, ahogy fogalmazott, nagyon nem tűnt valószínnek, hogy valaha is képes lenne elfogadni a dolgot, meg konkrétan le is írta, hogy tudja, érzi, hogy úgyis szakítani fog emiatt, csak idő kérdése, mert közben meg azért szereti a srácot, csak a gondolat undorítja, hogy volt már más nőkkel.

2015. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts és keress szűz lányt. Bár ahogy telnek az évek egyre kevesebbet találsz.
2015. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
megkúrtam: ez mindent elmond. Nem szereted, az a bajod.
2015. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem sz@rja le? Egy puhány rinyagép vagy.
2015. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Neked nincs csajod , az a te bajod. Nyűgös vagy mint akinek jön a foga.
2015. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Te még mindig az a hülyegyerek vagy hónapokkal ezelőttről aki szerint mindenki aki volt már valakivel tisztátalan és undorító, és aki 5 évig akart várni a szexszel?
2015. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!