Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt itt már rajtam kívűl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt már rajtam kívűl olyan, akinek görcsöt kapott az állkapcsa a sok szopástól?

Figyelt kérdés
Bevallom,én már jártam így!Ez főleg glorynál volt,amikor 3 pasit is elégítettem ki egymás után.De,símán 1 pasinál is előfordulhat,mondjuk 20 perc szopás után.

2015. nov. 16. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Köszönjük Emese. A ciánkapszulát kérlek ne felejtsd el bevenni lefekvés előtt.
2015. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
De jó dolgod van. Én is szeretnék görcsöt kapni a sok szopástól. :P 21/f
2015. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es. és mi tart vissza tőle? Édes Istenem! Lehet,hogy egyesek álmodozva,visszahúzódva élik le az életüket,a net mögött hokiznak. Holott vannak erre megfelelő helyek,lemész,köszönsz,veszel belépőt vagy sok helyen még belépőt sem kell fizetned csak minimum italfogyasztás van és hajnalban állítom,görcsöt kapna a Te állkapcsod is! Egyszerűen nem értem az embereket!
2015. nov. 16. 18:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexelek egymás után 3 pasival így nem volt.
2015. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Nem szeretnék vitázni, csak gondolom a kettes válaszoló valahol vidéken lakik, ahol nincsenek ilyen lehetőségek.

A kérdésedre válaszolva meg előfordulhat, bár nekem csak evés közben fordult ilyen elő... szopni még nem volt alkalmam:) 19/m/f

2015. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös.Akkor így fogja leélni az életét? Akkor miért nem vesz egy vonatjegyet reggel,felutazna Pestre és ott mondjuk egy szombati napot úgy eltölthetné,úgy kiélhetné magát,hogy mindjárt máshogy tekintene a világra! Te is passzív vagy és még nem szexeltél orálisan? Valóban ilyen félszeg,titkos,visszahúzódó,magányos minden fiatal meleg? Ez hova vezet?
2015. nov. 16. 18:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudni szeretnéd az aktív érdekel és minden téren szűz vagyok. Még csókolózni se csókolóztam soha. Visszahúzódó vagyok, tudom, de ennek háttere is van, ami személyes. Persze próbálok túllépni a múltbéli dolgokon, de ez nem olyan egyszerű. Vidéki vagyok, itt nem találtam még senkit, aki komoly kapcsolatot szeretne. Távkapcsolatot meg nem szeretnék. Mellesleg nem tartom gáznak, h szűz vagyok. Valahogy engem nem érdekelnek a futókalandok. A szex nekem egyáltalán nem a lételemem. De kinek a pap, kinek a paplan, nem?:)
2015. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es. Ez is egy álláspont!Ahogy elolvastam a kommentedet,szinte sütött belőle,a "korektség","jólneveltség"és hasonló romantikus világ képei.Én már voltam jópárszor ilyen helyeken szórakozni és ez mellett tudom hogy,hogy ismerkednek vagy hogy nem!


A melegek 99%-ra nem jellemző a monogámia. Ezt lehet szapulni vagy ítéletet mondani rá,de ez van.


Vannak emberek akik egy fél életen át őrlődnek,még saját maguknak sem merik bevallani az identitásukat. Sokan azt hiszik,majd elmúlik ez...ők nem is melegek.


Komoly kapcsolat meg hasonló irreális elképzelést,még aki leírja az sem gondolja komolyan!Azt sem tudják mit jelent!Azt sem tudják hol laknának? ..és együtt is mernének lakni? A mai világban? Hát,halálra köveznék őket!


Érted már,hogy jókat mosolyognak azon,amikor ilyeneket ír valaki,hogy: Társam,komoly kapcsolat...stb. :)))


Egyszerűen nem volt még tapasztalatotok, "jólnevelt fiúcskaként"írtok, szalonképes korrekt szöveget!


A meleg világ nem ilyen!Az élet nem így működik!


A valóság: Szó nélkül mennek emberek a kabinokba,sötét helyekre....

2015. nov. 16. 19:13
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Te hol laksz ahol halálra kövezik a melegeket? Mert felénk így 2015-ben nem szokás...

Amúgy meg az eszedbe sem jutott, hogy nem jólneveltségről meg ilyenekről van szó, egyszerűen csak nem mindenki vágyik arra, hogy 3 ember elégítsen ki egymást után? Nem mindenki egyforma.

2015. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó, ismerek egy srácot, aki nagyon tagadja, h meleg.Egyértelmű, h bejövök neki, de ez egy dolog. Ismerem a magyar meleg társadalmat, de ne hidd, h én itt szeretném leélni az életemet. A nyugati államok sokkal elfogadóbbak e téren és tudom, h ritkább a "naív" fajta pasi, de létezik ilyen is. Lehet ezt nehéz másoknak megértenie, de én nem vágyom a szexre és ez a része akkor se lenne másképp, ha egyáltalán nem érdekelne a romantika.

Az életviteled meg a te dolgod. Ha ezt szereted csinálni és elővigyázatos vagy, akkor sok boldogságot:)

2015. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!