Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Véletlen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Véletlen egy ismerőssel beszéltem és szivat.

Figyelt kérdés
Bi hajlamaim vannak, amit ki szeretnék élni. Így elkezdtem ismerkedni. Egy fórumra írtam és rám írt egy srác. Nos képet is cseréltünk. Amikor visszajött a kép, akkor egy haverom öccse volt rajta. Mondtam, hogy hagyjuk, de ő is megismert. Azt mondta, hogy nem mondja el senkinek csak szexeljünk. Mikor mondtam, hogy csak kamu rámírt a facen és mondta, hogy ha nem szexelek vele nem tartja meg a titkot. Tisztára idegesít. Most nem olvasom amiket ír, mert kattogok, hogy mi legyen. Ha belemegyek később is kényszerít majd.

2015. nov. 8. 09:50
1 2
 11/13 supra01 ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell nagyon túlbonyolítani!

Ha szeretnéd, hogy le..jon, akkor menj bele. Ha nem, akkor meg ne csinálj semmit, felejtsd el.

2015. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha engedsz a zsarolásnak, folytathatja a zsarolást.
2015. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%
akik lepontoztak azt #7 esnek szantam
2015. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!