Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Véletlen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Véletlen egy ismerőssel beszéltem és szivat.

Figyelt kérdés
Bi hajlamaim vannak, amit ki szeretnék élni. Így elkezdtem ismerkedni. Egy fórumra írtam és rám írt egy srác. Nos képet is cseréltünk. Amikor visszajött a kép, akkor egy haverom öccse volt rajta. Mondtam, hogy hagyjuk, de ő is megismert. Azt mondta, hogy nem mondja el senkinek csak szexeljünk. Mikor mondtam, hogy csak kamu rámírt a facen és mondta, hogy ha nem szexelek vele nem tartja meg a titkot. Tisztára idegesít. Most nem olvasom amiket ír, mert kattogok, hogy mi legyen. Ha belemegyek később is kényszerít majd.

2015. nov. 8. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívat, hanem zsarol amelynek jogi következményei vannak. Jelentsd fel, elmegy majd a kedve.
2015. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kedves Egyes! Körbe jártam este a témát. Nem zsarolás. Hisz miért ne mesélhetném el mondjuk én is akárkinek, hogy kivel chatelek? A jog sajna ebben nem egyértelmű.
2015. nov. 8. 10:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, ha nem hagy, elmondod mindenkinek hogy irogat neked és sexelni akar veled! ;)
2015. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg szerinted ha feljelentem hányan tudják meg. Kapásból a szüleim, stb....
2015. nov. 8. 10:02
 5/13 A kérdező kommentje:
Róla tudják. Tehát nem szúrok ki vele. Amúgy csak olyat akarna amit én is akartam. Mert olyan srácot kerestem aki lesz-pna. Ő meg ezt akarná. Meg képeket róla. 1-et már kapott. Csak félek ha belemegyek nem áll meg ennyinél. Mármint akkor azt gondolja mindent lehet. A legrosszabb, hogy ott a skypeon a beszélgetés, amit letagadni se tud az ember.
2015. nov. 8. 10:05
 6/13 A kérdező kommentje:
Kaptam egy üzenetet. Reagálok itt rá. 19 éves a srác. Én meg 26 vagyok. Eddig nem érdekelt sráccal. Vagyis nem komolyan.
2015. nov. 8. 10:06
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Jaj, bocs nem néztem a kategóriát, és azt hittem egy lány ír és megsajnáltam a történetet. Annak fényében hogy fiú vagy, felnőtt, aki a szüleitől is bujkál és így behülyíthető... sok sikert a folytatáshoz.
2015. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Engem gimiben 3 srác kényszerített. Együttérzek veled. Azt mondom hagyd h meglegyen amit akar. Aztán le fog kopni szerintem. Főleg ha olyat akar csak amit kipróbáltál volna amúgy is.
2015. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kovpet ***** válasza:
100%

A jog nem egyértelmű?


Dehogynem:


Btk 174. § "Aki mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel jelentős érdeksérelmet okoz, amennyiben más bűncselekmény nem valósul meg, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

2015. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát minden értelmezés kérdése. Sajnos amiket találtam a jogiforum.hun, azalapján ezeket az ügyeket ki lehet forgatni. Ő nem azt mondta, hogy akkor elmondja, hanem azt, hogy nem ígéri, hogy titokban tartja, hiszen miért ne beszélgethetne arról, hogy kivel ismerkedett. És igaza van. Semmi nem tiltja, hogy én elmeséljem, hogy kivel szexelek. Így neki se tiltja. Este 2 órán át néztem az ilyen fórumokat. A magyar jog egy rakás .... De nem akarok politizálni, mégis azt monodm nézd a Questor károsultakat. HÁNYAN nem kapják meg a pénzüket, ami jog szerint JÁR! Ha olvasol HVG-t pl akkor láthatod. A szomszéd fiút megverték az utcán csak buliból. Kitört a foga. Videó is van róla. Szerinted lett következménye? Anyám munkahelyén az alapítványból sikkasztott a vezető. 5 év alatt semmi következménye nincs mert "nyomoznak" és lassan több a perköltség, mint amennyit ér az egész és arról nem beszéltem, hogy mennyi ideje ment el anyuéknak arra, hogy bíróságra járnak :(
2015. nov. 8. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!