Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves melegek! A kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves melegek! A kérdésem annyi lenne, hogy ha közösen utaztok a párotokkal (és gyermeketekkel) üdülni, akkor ha fürdésre kerül a sor mi az amit meg "szabad" tenni egy szállodában? Mennyire toleránsak az emberek? Mennyire a szálloda személyzete?

Figyelt kérdés

A párommal az ôsszel tervezünk elutaznk visegrádra a kislányunkkal, be vallom kicsit aggaszt, hogy mi lesz a fürdôben, mert hát a 7 éves lányunk ki sem lehet szedni a vízbôl. Régóta együtt vagyunk de eddig szándékosan nem terveztünk "pancsolós" nyaralást, most viszonyt a kislány kisírta. Egésznap a fürdôben... mennyire tolerálják ha mondjuk megfogom a kezét, puszi stb. A szálloda személyzete mennyire toleráns általában? A többi ember jobban megbámulna mint az utcán (esetleg a fürdôruha miatt)? Nem szeretnénk ha a elrontaná az ottlétünket a beszólogatások...mire számítsak?


Köszönöm a segítséget! :)


2015. okt. 7. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit OFF: Semmi baja nem lesz a kislánynak, ha homoszexuális az egyik szüleje. Nekem az szüleim elváltak, az apám már az ikszedik nőjénél jár, és elhiheti mindenki, jobban örülnék/örültem volna, ha egy férfit talál magának, de azt tartósan. (A családunkban van homoszexuális, és gyerekek is, tudom miről beszélek. Semmi baja nem lesz.)
2015. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nyilvánosan ne csináljatok semmi olyat, ami arra utal, hogy ti egy pár vagytok. Sajnos az emberek nem tolerálnák, s ha kifogtok valami IQ-harcost, az még be is szólogatna nektek, az meg nem hiányzik se nektek, se a kislánynak.
2015. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értékes válaszokat. Egy kicsit megnyugodtam..
2015. okt. 8. 19:04
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagydarab kopaszok előtt ne, amúgy meg nem hinném, hogy egy kézfogással bárki törődne, hetero nők és férfiak is megfogják egymás kezét. :)
2015. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Két hölgy vagy két úr vagytok?
2019. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!