Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves melegek! A kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves melegek! A kérdésem annyi lenne, hogy ha közösen utaztok a párotokkal (és gyermeketekkel) üdülni, akkor ha fürdésre kerül a sor mi az amit meg "szabad" tenni egy szállodában? Mennyire toleránsak az emberek? Mennyire a szálloda személyzete?

Figyelt kérdés

A párommal az ôsszel tervezünk elutaznk visegrádra a kislányunkkal, be vallom kicsit aggaszt, hogy mi lesz a fürdôben, mert hát a 7 éves lányunk ki sem lehet szedni a vízbôl. Régóta együtt vagyunk de eddig szándékosan nem terveztünk "pancsolós" nyaralást, most viszonyt a kislány kisírta. Egésznap a fürdôben... mennyire tolerálják ha mondjuk megfogom a kezét, puszi stb. A szálloda személyzete mennyire toleráns általában? A többi ember jobban megbámulna mint az utcán (esetleg a fürdôruha miatt)? Nem szeretnénk ha a elrontaná az ottlétünket a beszólogatások...mire számítsak?


Köszönöm a segítséget! :)


2015. okt. 7. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon fugg a helytol, ha inkabb idosebbek vannak akkor neccesebb, beszologatni szerintem nem fognak, maximum undorodva nezni
2015. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Azt esetleg megkérdezhetem hogy lett gyereketek?
2015. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A párom bi, és elôttem házas is volt. Az ô kislányáról van szó, ha ennyire érdekel. :)
2015. okt. 7. 22:07
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

"A többi ember jobban megbámulna mint az utcán (esetleg a fürdôruha miatt)? "

Ezt nem értem. Milyen fürdőruha miatt?

2015. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak arra gondoltam, hogyha ugyebár fürdôruhàban fognám e meg a kezét akkor feltûnôbb lenne e mint az utcán?
2015. okt. 7. 22:47
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha a lányra is tekintettel vagytok akkor hanyagoljátok a kézfogást és egyebeket az emberek között amikor ott van. Egyébként ha nem fogjátok meg egymás kezét akkor semmi feltűnő nincs az egészben :)
2015. okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szegény gyerek..
2015. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Meg kérdezhetném miért "szegény" a kislány? Miért kéne sajnálni?
2015. okt. 8. 06:23
 9/15 anonim ***** válasza:
7%

Ez a gyerek hogy fog felnőni....

Minden nap mas az anyja es mas az apja

2015. okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha fiatalabbak vannak, akkor sok baj nem lesz. Mai 15-30 éveseket nagyon nem izgatja a dolog :D( max csak 1-2 beszólást kaptok és röhögést, de utána ellesznek foglalva mással.) Ha idősebb akkor csak csúnya nézést, néhány beszólást ami nem nektek szól, csak a levegőbe, és ha megkérdezed hogy tessék akkor " JA SEMMI" :D Azon túl kell lépni és minden jó lesz :D
2015. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!