Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hol találok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hol találok olyan lakótársakat albérletbe, akiket nem zavar a beállítottságom?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha más srácok azt hinnék, hogy rájuk fogok nyomulni stb. Valaki hasonló helyzetben?

2015. szept. 30. 00:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
sok a b..igyűlölő a látogatók közül akik basznak írni de azért rányomják a negatívat
2015. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig azt mondanám, hogy játssz nyílt lapokkal.


Nekem mint leszbikusnak pl. abszolúte jó pont, ha a lakótárs is szintén zenész, de mondjuk tuti nem érdeklejük egymást úgy.


Egyrészt mert meleg srácot az átlagnál többet látok (melegbárokban ugye vegyesen vagyunk) és nem is zavar, másrészt tudom hogy valszeg őt se fogja érdekelni a dolog.

Sőt, lesz kivel lejárni, és az illető képben lesz, hogy na, ki az ex, ki kinek a kije, nem kell neki annyit magyarázni a szociális életemet.


Ha viszont titkosilonázol, akkor meg ott a veszély, hogy ha a lakótárs rájön, kiveri a balhét, feszült lesz a légkör, sunnyogni kell...a francnak se hiányzik.


Szóval én tuti úgy hirdetném, hogy ez is szerepeljen benne, hiszen pont úgy fontos infó mint az hogy fiú vagy, hogy vega vagy, hogy hüllőket gyűjtesz, hogy zenész vagy, hogy zsidó vagy, macskát tartasz, hogy muszlim vagy, stb. Ezek mind megnyilvánulnak az életmódodban, más van a hűtőben, a konyhaszekrényben, és ha pl. hangszeren gyakorolsz, vagy ha felhozol valakit, azt jobb ha a másik lakó(k) is tudja kalkulálni :D

2015. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%

Engem abszolút nem zavarna a beállítottságod. Heteróként laktam együtt már nőkkel is, szóval semmi gond.


Az igen, ha nem bírlak vagy nyomulni kezdesz rám.

2015. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!