Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak engem zavar ez? Bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Annyi homoszexualitás kateg.-ba tartozó homofób választ olvastam néhány hónapos regisztrációm után, hogy az már gusztustalan, egyrészt azért mert meleg vagyok, és védem magam, és a legtöbb meleg embert. A másik ok, hogy ha ennyire zavarja őket minek olvassák? Miért nézegetik ezt a kategóriát a homofób emberek?

De volt olyan kérdés is ahol ahhoz képest, hogy heterok és "undorodnak" a melegektől szívesen kihasználnának egy meleg fiút azért, hogy lecumizza őket... De mi vagyunk a gusztustalanok? Érdekes.



2015. szept. 18. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Így kompenzálják a hajlamaikat. Aki biztos a szexualitásában, az rohadtul szarik másokéra... :D
2015. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

nagyon bírom ezt a dumát hogy aki ennyire utálja vagy roszul van tőlük vagy mitom én az biztos meleg, hamost én utálom a tejet és ezt el is mondom az nem azt jelenti hogy legszívesebben abban fulladoznék hanem nem szeretem mert szarul vagyok tőle, ennyi erővel egy klausztrofóbiás meg arra vágyik h jól bezárják mi?

peace hastagcumi

2015. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Én meg azt vettem észre,hogy a melegeknél minden kérdés mögött ismerkedési szándék van. Maga a kérdés nem is lényeg,mert ha válaszolok, jön a privát,hogy hány éves vagy,hol laksz? Ha írom,hogy nem ismerkedem,csak válaszoltam,akkor erőszakosan nyomulnak és mindenképp találkozni akarnak,amit ha elutasítok,sokszor durva szitkozódás követ,persze mindez privátban. Ennyit a gusztustalanságról!
2015. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem írtam, és nem is fogok írni senkinek privát üzenetet, emögött a kérdés mögött nem rejtőzködik semmiféle ismerkedési szándék:)

Aki meg valóban ilyen azzal meg nem tudok mit kezdeni mert azok tényleg gusztustalanok:D

De akkor is, ezt a kérdést olvastam, és a válaszokat is alatta, 10 válaszból 1 volt az, hogy fuj.. Szóval nem engem támadtok hanem saját magatokat.

2015. szept. 18. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez nagyon zavar mert nem csak a neten hanem a magánéletemben is ez van... Multkor amikor a családdal voltunk egy török fürdőben akkor ott volt egy tök cuki meleg pár, ahogy apám meglátta (meg a csaja) egyből elkezdték őket fikázni, szidni hogy miért itt kell meg hasonlók. És engem ez annyira tud idegesíteni, merthogy annyi vér nincs a pucámban hogy bevalljam egy ekkora homofóbnak hogy homo vagyok és ezért ilyenkor nem is merek odaszólni neki...

14/f/m/p

2015. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert onbizalom hianyosak, boldogtalanok, nyomorekok, az eletben nincsenek megbecsulve es idejonnek arctalanul mocskolodni
2015. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az irigységnek az egyik megnyilvánulási formája, hogy szidjuk azt, aminek a megtételére mi gyávák vagyunk (pedig vágynánk rá).
2015. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
én viszont ismerkedni akarok ;) 14/f :P
2015. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!