Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hol találok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hol találok olyan lakótársakat albérletbe, akiket nem zavar a beállítottságom?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha más srácok azt hinnék, hogy rájuk fogok nyomulni stb. Valaki hasonló helyzetben?

2015. szept. 30. 00:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

akárhol lehet sztem találni

nem azért utálna téged a legtöbb ember mert meleg vagy hanem azért ha bunkó vagy egyéb idegesítő tulajdonságod van

de ha normális vagy és nem díszb..i hanem egyszerű ember akkor nem fogja zavarni a nyitottabb embereket

2015. szept. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Lány lakótársak nem jöhetnek szóba? Velük talán könnyebb lenne.
2015. szept. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Keress lány lakótársat szerintem.
2015. szept. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell bejelentened az elején... ha már összehaverkodtok stb elég ha akkor elmondod vagy csajokkal :)
2015. szept. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ehhez a lakótársaknak? Csak magamból kiindulva, amíg nem zabálja föl a kajám és rendesen megcsinálja a takarítás rá eső részét, pont leszarom kivel kefél.
2015. szept. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem reklámozod, meg nem ilyen díszb.z.i (bocsi) vagy rózsaszín blúzban, cicanadrágban,akkor sztem nem zavar senkit. Jah, hát azt nem tudom, h kit mennyire zavarna, ha a barátoddal ott aludnátok és áthallatszanának a hangok, meg ott mászkálnátok egy szál törölközőben :)
2015. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
csajokkal könnyebb ;)
2015. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem olyan lakótársakat keress, ahol lány is van meg fiú is, mert akkor eleve kissé vegyesebb a légkör. Szerintem érdemes még beköltözés előtt elmondani, s ha úgy látod hogy nem fogadnák jól, akkor keresni másikat. Könnyebb az elején, mintha már ottlakva megkeserítik az életedet. De szerintem ilyen bulizós egyetemistákkal nem lesz gondod, ők általában nyitottak, de előtte mindenképp tájékozódj körbe
2015. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt vagyok :) van ostorom és gay szögem is ;)
2015. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4 es vagyok, miért pontoztatok le? ....
2015. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!