Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet Győrben meg-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet Győrben meg- vagy akár felismerni meleg tini srácokat?

Figyelt kérdés

Akárhogy gondolkodom, nem tudok egy meleg bárt sem Győrben, semmi ilyet, és kevés srácról rí le egyértelműen.

Tippetek esetleg, hogy hogyan lehetne meg- vagy felismerni a melegeket a 17-20 éves korosztályban?


2015. szept. 16. 20:52
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én Komáromi vagyok, de elég sokat fogok Győrbe járni mostanság ha van kedved(etek) ismerkedhetünk. 23/f :)
2015. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A meleg fiuknak van egy érdekes csípő mozgása járás közben. Ezt majd idővel észreveszed.
2015. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Az okés, de akkor is..:/

Mellesleg én inkább olyan pasit akarok, aki nem nőies...

Én se vagyok az, meg úgy egyáltalán.:)

Nyugodtan lehet írni, nagyon örülnék, ha pár jó képű, nem lányos fiú rámírna....;)

2015. nov. 18. 19:02
 14/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, több a meleg Győrben, mint gondolnád :D Valamiért engem mindig megtalálnak. Vagy én találom meg őket :P Bár azt mondják rólam lerí, pedig nem vagyok lányos. Csak sokat gesztikulálok meg szeretek színesen öltözni. Ez olyan b*zis lenne? :P
2015. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Győr és környékéről én is szívesen ismerkednék srácokkal :)
2015. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hőkamerával
2015. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is gyori vagyok 16f
2015. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!