Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lenne polgárpukkasztó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne polgárpukkasztó két meleg fiú története egy diákszínjátszó fesztiválra?

Figyelt kérdés
A fesztiválon javarészt 16-19 évesek vesznek részt illetve a zsűri aki 30-40 év körül van. Nem tudom, hogy egy ilyen előadás mely kitér a kereszténységre, egy halálos betegségre de főleg a homoszexualitásra mennyire lehet szalonképes.

2015. szept. 16. 17:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
Abszolút az lenne. Tiszteljük a melegeket, azonban nagy nyilvánosság előtt ne dicsőítsük ezt az életformát.
2015. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem dicsőíteni akarom, pont azt mutatnám be a darabbal, hogy a szélsőségek, és az ezzel való harc
2015. szept. 16. 17:48
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha igényesen van megírva, koreografálva a sztori, akkor nagyon ütne. Végre nem valami sablonos nyálmaszlag lenne a színpadon.
2015. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon. Nem iskolába való az ilyesmi.
2015. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szó sincs iskoláról utolsó... Nem is tudom, honnan vetted, mert, hogy a kérdésben nem szerepelt az biztos
2015. szept. 16. 18:09
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
ha így folytatod akkor még színházigazgató is lehetsz...
2015. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%
A diákból gondoltam, de teljesen mindegy, diákszínjátszó fesztiválra se való.
2015. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Már miért ne lehetne színpadon feldolgozni a meleg párkapcsolat témáját?

Régen még az arcot sem volt illendő megpuszilni nyilvánosan, főleg nem színpadon, ma meg már kb dugnak a színészek egy-egy darabban. Változik a világ, változnak az elvárások. Nem tudom miért csak a melegek dicsőítésére asszociáltak egyesek?! Tök sok megközelítésben fel lehet dolgozni a témát (kitaszítottság, lenézés, társadalmi sztereotípiák, problémák, nehézségek, megoldási lehetőségek....).

Kérdező!

Ne hallgass a szemellenzős, beszűkült látókörű válaszolókra! Vidd színpadra a darabot, DE CSAK AKKOR, ha tényleg valami ütőset, emlékezeteset tudsz alkotni. Mert egy olyan színdarab, ami arról szól, hogy "jajj, lehet hogy b_zi vagyok?! Jé, te is? Gyere dugjunk és legyünk boldogok", az megtekintésre érdemtelen. De ha ki tudsz hozni ebből a témából egy olyat, hogy utána az emberek még a függöny legördülése után is csak ülnek és tapsolnak, és utána ELGONDOLKODNAK, akkor hajrá!

3. voltam

2015. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben, ha a közönség olyanokból áll, akik szívesen mentek el erre az eseményre, és nem kötelező jelleggel láncolták őket a színpad elé, ahogy manapság ez szokás. :D Feltételezem, hogy igényes darabot tervezel alkotni. Sok sikert!
2015. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7%
Egy dolog a másság tisztelete, és egy másik dolog a b_zipropaganda. Egy ilyen előadás az utóbbi kategóriába esik, ezért kerülendő.
2015. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!