Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lenne polgárpukkasztó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne polgárpukkasztó két meleg fiú története egy diákszínjátszó fesztiválra?

Figyelt kérdés
A fesztiválon javarészt 16-19 évesek vesznek részt illetve a zsűri aki 30-40 év körül van. Nem tudom, hogy egy ilyen előadás mely kitér a kereszténységre, egy halálos betegségre de főleg a homoszexualitásra mennyire lehet szalonképes.

2015. szept. 16. 17:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9: Eleve úgy vannak az előadások, hogy választani lehet, mire akar beülni az ember és mire nem. Szóval még az is a pakliban van, hogy a zsűrin kívül senki nem fogja megnézni :D De egyáltalán nem kötelező beülni rá természetesen
2015. szept. 16. 19:09
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A koreográfiától függ. Ha nagyon snassz a téma és a kivitelezés, akkor nem polgárpukkasztó lesz a darab, hanem átlagos. Viszont én el tudom képzelni, hogy jól megszervezitek, minden stimmel, s egy nyertes darabot hoztok létre. Tehát nem az lehet taszító, hogy két fiú szerelme kerül színpadra, hanem az ahogyan. Sok sikert!
2015. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ugye nincs köze ennek a HMG drámai tagozatához?
2015. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Rémisztő mennyi a korlátolt homofób. :D Igazán verdesi az intelligencia a plafont. :D :D
2015. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%

Elég sok, mert nem tudod felfogni, hogy a szexualitás nem választás kérdése. Ha azt mondom legyél holnaptól homoszexuális menne? Nem. Pont így nem megy egy melegnek sem a hetero élet. :) Én heteroként képes vagyok elfogadni egy meleget és természetellenesnek sem gondolom. A homofóbiától, rasszizmustól és a vallásosságtól viszont meg én undorodom. Nem leszünk barátok, de túléljük szerintem :D :D


Amúgy meg a polgárpukkasztó darabok voltak az irodalomtörténetben is a legmaradandóbbak. Vágj bele! :D

2015. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Én elmennék. Csak azért is. Meg szerintem ez jó dolog, csak a magyarok még eléggé ítéletesek.:/

Viszont sok sikert, bármi is lesz a végén! :) Majd értesíts a fejleményekről!;)

2015. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd elkészül és készül róla videó is akkor majd légyszi küldd el privátban linket vagy ha nincs fenn a neten akkor kérlek majd valahogy oldjuk meg privátban mert ez engem nagyon érdekelne! ^^
2015. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg Pesten lenne az előadás, lehet meg is nézném. :)

Azzal értek egyet, aki úgy fejezte be a mondókáját, hogy "a 3. vagyok", és csak ismételni tudom...

Ha nem egy semmit mondó tinidráma lesz, hanem tényleg mély kérdésekkel foglalkozó darab, akkor mindent bele!


Nem sűrűn, főleg nem negatívan reagálok előttem szólókra, de a melegek térnyerésének megszüntetését kérelmezni az oldaltól? o.O

Ne máááár... csak egy icikepicike toleranciát...

2015. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem volna az! Üzenem a homofóboknak, hogy ennyi erővel ne legyenek színdarabok mozgássérült, balkezes, szegény, elvált, stb. emberekről sem, mert nem az élet általuk elfogadott mindennapjait mutatja be. Attól, hogy egy darabban megjelenik egy olyan dolog, amitől ők viszolyognak, attól még az egy létező dolog, amit nem lehet szőnyeg alá seperni. Ez nem egy tabu, mert akár tetszik, akár nem, homoszexualitás mindig is volt és mindig is lesz, amíg van ember a földön. Mellesleg a színjátszásnak pont az a lényege, hogy a kevésbé népszerű témákat is bemutathassák.

Kérdező: Neked meg sok sikert a darabhoz! :)

2015. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a negatív és pozitív válaszokat is egyaránt. Egyébként Győrben kerül színpadra a darab (már ha a szervezők engedélyezik) de hát ki tudja. Lehet felkerül majd Pestre is, de ennyire nem vagyok bizakodó (és egoista :D)
2015. szept. 17. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!