Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én érzem azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy a tini fiúk felelőtlenül szexelnek?

Figyelt kérdés
Egy sráccal találkoztam akivel szexeltünk is, de most parázok, mert mint megtudtam mással gumi nélkül dugott. Ennek ellenére SOHA nem ment el AIDS tesztre. Volt már 6 fiúval... Miért ilyen felelőtlenek? Mondjuk csak orál volt és úgy tudom úgy kicsi az esély elkapni, de akkor is.

2015. aug. 8. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis felelőtlenül szexelsz, úgy érzed?
2015. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Szexelnek? :)))) Ha-ha-ha ... maszatolnak, probalkoznak, idetlenkednek!
2015. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

"Miért ilyen felelőtlenek? Mondjuk csak orál volt és úgy tudom úgy kicsi az esély elkapni, de akkor is."


DEBUTAALLAT VAGY! Mar bocs. Oralnal ugyanugy megfertozodsz, mint akarmilyen mas modon ... a testnedvek fertoznek! ... tok mindegy, hogy lenyeled, vagy beled spriccelik.

2015. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
AIDS siman a verrel is terjed, tehat ha megszurnak egy fertozott tuvel, akkor is megdoglesz!!!
2015. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk-lányok egyformán felelőtlenek fiatalon. Nekem szerencsére a jelenlegi barátom is olyan volt, akivel eddig is védekeztünk (inkább a gyerek, amit nem akarunk, a fertőzésektől nem tartunk, mert ismerjük egymás előéletét) akár gumival, akár tablettával.
2015. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is ugyanolyan felelótlen vagy mint ő. Gumi nélkül összefekszel akárkivel, és te sem iparkodsz nemu gondozóba menni teszteltetbi.
2015. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ftf1983 ***** válasza:
100%
Mivel nem igazán van szexuális felvilágosítás és HIV-prevenció így sok fiatal kb. semmit se tud a nemi betegségekről. A legtöbb fiatal szerint az óvszer azért van, hogy ne legyen gyerek. Nem véletlen, hogy egyre több tini kap el nemi betegséget és bizony a 20 év alattiak között is kezdik kiszűrni a HIV+ srácokat és lányokat is. Az sem véletlen, hogy a 15-20 év közötti lányok között nő a legjobban az abortusz és a szifiliszes esetek száma... Sokan azt mondják, hogy az internetről mindent megtudhat a fiatal, ami persze igaz, de attól még igenis élőszóban kellene beszélni a dolgokról. Sok fiatal azért sem jár tesztre, mert nem tudja hova mehet, én nem egy fiatalt kísértem már el élete első tesztjére.
2015. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
75%
Vazzeg ne legyél már hülye mér érdekel téged az hogy mással hogy csinálta az a lényeg hogy mikor veled kefélt volt nála kooton oszt kész assz mit kell ilyen hülyeségeken stresszelni xDD
2015. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A beszólóknak ajánlom h nézzenek utána a fertőz milyen módon mekkora esélyt tartogat. Aztán lehet okoskodni.
2015. aug. 9. 20:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Tessék, ? Mit mondasz?
2015. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!