Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én érzem azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy a tini fiúk felelőtlenül szexelnek?

Figyelt kérdés
Egy sráccal találkoztam akivel szexeltünk is, de most parázok, mert mint megtudtam mással gumi nélkül dugott. Ennek ellenére SOHA nem ment el AIDS tesztre. Volt már 6 fiúval... Miért ilyen felelőtlenek? Mondjuk csak orál volt és úgy tudom úgy kicsi az esély elkapni, de akkor is.

2015. aug. 8. 21:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha nem érted mindegy. Én elmegyek AIDS tesztre mindig. De más miért nem? Igen orállal is elkaphatok ezt-azt, de az esély igen kicsi főleg ha engem szopnak.
2015. aug. 10. 13:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, mert eszem ágában sincs helyretenni téged így ismeretlenül, de azért van némi igazság abban, amit írnak.


Ez a "kicsi az esély" dolog jól hangzik a lelkiismeretednek, de a kicsi esély is esély, amit el lehetne kerülni megfelelő védekezéssel, vagy azzal, ha van okod bízni a partneredben.

Az utóbbihoz meg nyilván vagy a szűrés kell (az a biztos), de legalább az, hogy tudj arról, hogy milyen szexuális életet élt előtted még mielőtt lefekszel vele.

(Szóval gyanítom ezért mondták többen, hogy részedről is felelőtlenség a dolog.)


A HIV vírus egyébként vérrel, ondóval, hüvelyváladékkal és anyatejjel terjed.

(Az ondó miatt orálisan is, ha te csinálod neki.)


Amúgy az alapkérdésre válaszolva, ahogy már többen is írták: sajnos az jellemző, hogy nem csak a tini fiúk, de a tini lányok is elég felelőtlenek ilyen téren.

Őszinte tisztelet a kivételnek.

2015. aug. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Megint csak a másikat hibáztatod, hogy felelőtlen, mikor TE adod más szájába a lőcsöd!

Nézz már magadba!

2015. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!