Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon akar valamit tőlem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar valamit tőlem, vagy csak félreértem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, néhány évvel idősebb nálam és nem ismerem túl rég óta. Találkozgatunk, beszélgetünk, de semmi extra.

Pár napja először nála aludtam, egy ágyban, de egymástól elfordulva, az ágy két szélén. Próbaképpen, valamennyi idő után odahúzódtam hozzá, mire ő felém fordult és megölelt. Ennél több nem történt, reggelre pedig már megint két szélen voltunk. Nem kérdeztem rá, mert attól tartok nem is volt ébren és/vagy fel se fogta mit csinál és ha elmondanám rossz néven venné. Sajnos nem igazán tudom eldönteni azt se, vonzódik-e egyáltalán a saját neméhez vagy sem. :(

Szerintetek mi lehet most ez? Lehet csak én vagyok túl magányos és minden apróságot túlreagálok.. Félek konkrétan rákérdezni. Van valami tippetek esetleg arra, hogyan deríthetném ki feltűnés nélkül, hogy mi is a helyzet?

Előre is köszi a válaszokat! :)

19/F


2015. szept. 12. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hát akkor várj:) csak aztán nehogy bánd később, hogy sose merted és ki tudja mi lett volna ha...én így szereztem meg a barátomat, mégha rohadt sokat küzdöttem is érte:D
2015. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11

Lehet igazad van, de félek lépni. :( Egyszerűnek tűnik, de nem tudom rászánni magam, tartok attól, hogy mi lesz rá a reakciója, főleg akkor ha igazából hetero..

2015. szept. 12. 23:52
 13/17 anonim ***** válasza:
11es vagyok és hidd el tudom mennyire nehéz... 2 évig szenvedtem mire oda mertem menni a jelenlegi barátomhoz:D
2015. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha alkalmad lesz rá, újra aludj vele, de kicsit legyél bevállalósabb :) hátha több dologba belemegy :) ha mégsem, akkor meg poénkodd el a dolgot, mintha csak viccnek szántad volna :D
2015. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: akkor csak türelem!Remélem hamar találkoztok,és ha többször találkoztok kettesben,akkor talán lesz rá esély, hogy tényleg érdekelni fogod! Ha nagyobb társaságba ill nem kettesben találkoztok,akkor esélytelen.
2015. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#13

hú,az jó sok idő.. :( Mondjuk lehet én is hasonlóképp leszek, hacsak nem ad valami jelet, amiből már tudhatok valami konkrétat arról, hogy mi van most.


#14

Az a gond, hogy nem vagyok elég laza ehhez. Ha valamit elrontok, többnyire zavarba jövök ami nagyon látványos nálam.. Mondjuk lehet tényleg meg kéne próbálnom valamit, mert nagyon szeretném tudni, hogy most van-e bármire esély vagy felejtős az egész.


#15

Kettesben szoktunk találkozni, de nyilvános helyeken (parkok, kávézók, stb.). Türelem az meg van, csak nagyon rossz ebben a nagy kérdőjelben lenni. Amióta volt ez az ottalvós eset, egyre jobban vágyok arra, hogy újra megöleljen..

2015. szept. 13. 19:34
 17/17 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok most én is, úgyhogy jól tudom mit érezhetsz kedves kérdező, és én is azon vagyok, hogy megtudjam, a haverom miben lenne benne, és hogy mit gondol az egészről. Azt tudom tanácsolni, hogy vagy beszélsz vele erről (ami szerintem a nehezebb), vagy a következő ottalvásnál újra megpróbálod, és viteted magad az "árral", vagyis az érzéseitekkel :) hajrá ;)

Am 14-es voltam

2015. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!