Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon akar valamit tőlem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar valamit tőlem, vagy csak félreértem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, néhány évvel idősebb nálam és nem ismerem túl rég óta. Találkozgatunk, beszélgetünk, de semmi extra.

Pár napja először nála aludtam, egy ágyban, de egymástól elfordulva, az ágy két szélén. Próbaképpen, valamennyi idő után odahúzódtam hozzá, mire ő felém fordult és megölelt. Ennél több nem történt, reggelre pedig már megint két szélen voltunk. Nem kérdeztem rá, mert attól tartok nem is volt ébren és/vagy fel se fogta mit csinál és ha elmondanám rossz néven venné. Sajnos nem igazán tudom eldönteni azt se, vonzódik-e egyáltalán a saját neméhez vagy sem. :(

Szerintetek mi lehet most ez? Lehet csak én vagyok túl magányos és minden apróságot túlreagálok.. Félek konkrétan rákérdezni. Van valami tippetek esetleg arra, hogyan deríthetném ki feltűnés nélkül, hogy mi is a helyzet?

Előre is köszi a válaszokat! :)

19/F


2015. szept. 12. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
fiúknak szerintem nem igazán szokásuk ágyban fekve ölelgetni egymást...de amúgy már egy ölelésből is sok minden kiderül. mármint azért szerintem lehet érezni egy ölelésen ha csak baráti és azt is ha romantikus. más nincs esetleg amiből következtethetnél?
2015. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy ő homoszexuális?


Sajnos nem lehet tudni ennyiből,mert lehet ha homoszexuális is,mégis véletlen reakció volt tőle az ölelés.


Bár úgy gondolom, két férfi nem alszik csak úgy egy ágyban semmilyen körülmények között,ha csak "haverok",vagy barátok.

2015. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1

Sajnos elég tapasztalatlan vagyok ilyen párkapcsolati téren, még sima barátokban sem igazán bővelkedem..

Szóval emiatt nem tudom eldönteni, hogy csak én éreztem úgy, hogy szeretne valamit, vagy tényleg vannak ilyen céljai.

Nem tudom mi más lehetne még, sokat mosolyog rám és olykor piszkálódik apróságokon. :) Semmi különös szerintem. (Én mondjuk örülnék, ha tényleg lenne valami, annak ellenére, hogy félek is ettől az egésztől.)


#2

Nem, nem tudom hogy az-e. Eddig semmi jelét nem mutatta, de az ellenkezőjét se..

Még nem aludtam másnál korábban és először arra gondoltam, hogy a földön jó lesz nekem, de nem akarta, mert nagyon hideg nála a padló (nincs külön matrac vagy efféle). Így egyeztünk ki végül abban, hogy akkor elfordulva majd..

2015. szept. 12. 22:07
 4/17 anonim ***** válasza:
aludj nála megint, hátha most már jobban mer közeledni :P
2015. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4

Jó lenne, ha alkalmam adódna rá ismét. :) De nem tudom mennyi esély van rá... :(

2015. szept. 12. 22:17
 6/17 anonim ***** válasza:
nála voltatok? te nem tudod visszahívni? vagy csak simán találkozzatok. apró jelekből is kiderülhet
2015. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6

Igen, nála. Másnap figyeltem, hogy van-e bármi apróság, amiből már rájöhetnék, de nem volt semmi. :( Teljesen átlagosan viselkedett.. Fogunk még találkozni szerintem, csak azt nem tudom még mikor... Meg én nem látok semmi jelet és így nehéz kitalálni mi járhat a fejében. :(

2015. szept. 12. 22:45
 8/17 anonim ***** válasza:
hívd el találkozni, beszélgess vele sokat:) csak lesz vmi. ha más nem, mondd el hogy meleg vagy. ha akar lép valamit
2015. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom én is ébredtem már ugy, hogy egy srác barátom ölelt, azt még mindig nem tudom, hogy azért mert tetszettem neki de én se mondtam semmit másnap peddig bejött nekem :D
2015. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#8

Szoktunk beszélgetni, viszonylag rendszeresen. :) Azért nem akarom kijelenteni neki, hogy mi vagyok, mert igazából nem is vagyok benne biztos. Ő az első, aki vonz valamennyire, és szeretném is, ha lenne valami. :( Lehet inkább csak várok, hátha..


#9

Te miért nem kérdeztél rá akkor? Féltél esetleg vagy..?

2015. szept. 12. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!