Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, miért volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért volt ilyen? Ő is akar valamit vagy félreértem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a suliban megtetszett az egyik évfolyamtársam. Tök átlag srác, nem a legmenőbb, elérhetetetlen...stb. Szinte mindennap találkozunk, mert mindig van együtt óránk. De általában csak köszönés, meg egy nagy mosoly és ennyi. Múltkor volt egy sulis gyalogtúra, ahol kb. 7-8-an voltunk, szóval volt idő megismerkedni. Beszélgettünk is pár szót, végig úgy éreztem, hogy neki sem vagyok közömbös, szóval tetszem neki, de valahogy nem kezdeményezett sem ő, sem én. De közben meg olyan bunkó volt, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Szóval nem szólt be vagy ilyesmi...csak nem tudom... Lehet, hogy neki ez a stílusa... :D Ez olyan nehéz...!! Nem tudom miért volt ilyen piszkálódó?! Miért van ez? Ettől függetlenül mostanában nagyon sokat gondolok rá, hogy mi lenne ha... De én elég félénk vagyok, nem merek odamenni hozzá, hogy "Hé, tetszel.." Mit tanácsoltok? Segítség! :D L/17 Köszi a válaszokat!
2009. okt. 18. 01:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a piszkálódás inkáb hülyéskedés volt szerintem.

Nem valami szerencsés úgy odaállni valakihez hogy szeretem.

Mivan ha nemet mond. Lehet hogy ezért csinálja ezt a hülyéskedést. Azt nemhiszem hogy komolyabb lenne ez a dolog. De ha te szeretnéd akkor fordítsd komolyabra.

2009. okt. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Piszkálodás. Rém egyszerű, szerintem a figyelmed akarja ezzel felkelteni. Meg olvastam már olyasmit, hogy a fiúk lányok közelébe azért bunkók mert bejön nekik, de ettől függetlenül sajnos lehet h telibeszar és csak egy kis viccelődés voltál a számára (bár ezt kétlem)

Amúgy véletlenül se kezdeményezz majd ő fog ha akar valamit szvsz

2009. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!