Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak, ti nem szeretnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak, ti nem szeretnétek, hogy a pasi törődjön veletek, vagy csak nem igénylitek?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok, de sajnos az a tapasztalatom, hogy sok aktív csak eszközként bánik velünk.

Én is igénylem az orált az aktív fél részéről is, csinálják is nekem.

Sok passzív társam ezt egyáltalán nem igényli és eléggé r**bancosak is.. Ezt csak én látom így?



2015. szept. 3. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Igénylem hogy törődjön velem, vigyen randikra, ne a haverokkal lógjon. Ő pedig igényli hogy hagyjam hogy keményen dugjon.
2015. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóval értek egyet. A törődés pedig minden kapcsolatban szerintem alapvető, viszont ha csak alkalmi akkor ez van.


18/F/Passzív

2015. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálam alkalminál is alap, hogy foglalkozzak/törődjek a partneremmel, ő is élvezze úgy mint én pl. 20F
2015. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én kevésbé igénylem de szeretem ettől függetlenül. mondhatni r*banos is vagyok kicsit:D de ettől függetlenül kapcsolatban igénylem a törődést



21,passzív

2015. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
najó ez értelmetlen lett szóval 4es vagyok:DDD az orált az aktív fél részéről nem annyira igénylem de jól esik nyilván. de külön kérni nem szoktam. a törődést pedig igénylem
2015. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!