Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belezúgtam a 100%-ig heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a 100%-ig heteró haveromba! Mi legyen?!

Figyelt kérdés

Tudja, hogy meleg vagyok, de ő egyáltalán nem.. Most szakitott vele a csaja, akivel egy évig jártak. Nagyon ki volt, és egyik nap felhivott, h menjünk bulizni...

És hazafelé, nem tudom, h hogyan, de beleszerettem.. Nem mondtam neki, félek is h mit szólna, mert nem tudok arról, h biszex lenne... :/


Szerintetek mit csináljak? Végképp mondjak le róla, vagy elmondjam neki..? Viszont félek, hogyha elmondom, akk megromlik a haveri kapcsolatunk, mert amúgy elég jóban vagyunk...

Soha nem itélt el, a "másságom" miatt, de akkor másik fiúkrol beszéltem neki, nem saját magáról...



2015. szept. 1. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha tudod h heteró, akkor minek mondanád el neki? valszeg csak még kellemetlenebb lenne neki is meg neked is


21/F

2015. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi esély nincs rá, hogy szereti a fiúkat (is), akkor szerintem ne mondd el neki. Akárhogy is reagál rá, ciki lesz utána mindkettőtöknek a helyzet. Majd előbb utóbb kiszeretsz belőle, addig meg kénytelen vagy tűrni a jelenlegi helyzetet.
2015. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Még az is lehet, hogy jól pof-ánvág.
2015. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van, köszönöm...

De az a gond, hogy egy suliba járunk, sőt, egy osztályba, és elég nehéz, hogy mindennap látni fogom..

Hogy szeretem, de nem lesz belőle semmi... Amúgy 17/f :D

2015. szept. 1. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! én tavaly pontosan ilyen helyzetben voltam, nem mentünk el bulizni ugyan, viiszont egy osztályba járunk és füéig tövig beleszerettem, nem is tudtam mással elképzelni magam..de sikerült túl tennem magam rajta, muszáj lesz neked is túltenned magad..ez lehet 1 hónap,2, vagy akár pár hét. de utána könnyebb lesz, én már elengedtem :) kb 1 hónap kellett ahhoz hogy kiszeressek belőle ha jól emlékszem. keresgélj neten! eltereli a gondolatokat :) esetleg nézz körül a randi.gay.hu oldalon, ha esetleg még nem ismernéd. Ismerkedésre szerintem jó oldal, bár sokan csak szexet akarnak, azok sincsenek kevesebben akik levelezgetni, barátkozni vagy párkapcsolatot szeretnének :)
2015. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a pipázás titokban tetszene neki!
2015. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Honnan tudod, hogy semmi esélyed nincs?

Én randira hívtam egy heteró haveromat, de nem mondta azt sem, hogy eljön, azt sem, hogy nem. Aztán külföldre költöztek, de még mindig érdekel. Ha hazajönne, szerintem újból közelednék.

Szerintem nyugodtan nyílj meg felé, különben sosem megy semerre az ügy.

2015. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100 százalék hogy hetero, akkor sosem fogja élvezni fiúval az együttlétet..
2015. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
éppen az ilyenek miatt még csak nem is köszönök bu~iknak.
2015. okt. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Beszélj vele úgy lesz a legjobb.

Mivan ha ő is meleg csak rá kell vezetni?

2015. okt. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!