Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz, hogy a művészeti sulikba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a művészeti sulikban több a meleg/leszbikus/biszexuális?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

nem,csak valamiért ők válalják.

ha elmész egy sima suliba ott majdnem 100% hetró van,ami lehetetlen (statisztikai alapon).

de a fodrász sulikban találsz bőven melegeket.

2015. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nyitottabban és önkifejezőbbek a korukhoz képest és ezzel arra célzok, hogy máshol is ugyan úgy vannak melegek, max nem vállalják olyan nyitottan, mint egy ilyen közösségben. amúgy van tapasztalatom, mert 1.5 évig művészetibe jártam. Nincs több, mint máshol sztem
2015. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igaz.
2015. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Triss XD válasza:
77%
Szerintem kb ugyn annyian vannak csak egy művészetiben könnyebben efogadják hogy valaki más így többen is vállalják fel.
2016. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tényleg többen vannak, ez tény.
2016. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bizonyos művészies szakmák (pl. divattervező) vagy művészeti ágak (pl. balett) szerintem nőies agyú gondolkodást-beállítottságot kíván meg, amire meg elsősorban amire meg a meleg férfiak nyitottabbak, mint a heteró férfiak. Így ezek talán jobban vonzzák a meleg férfiakat, mint a heterókat. Nők esetében szerintem nincs ilyen különbség.



Persze a zeneszerzőkre, vagy a festőkre-szobrászokra ez már nem igaz.

2016. nov. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!