Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magányos meleg srácok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos meleg srácok! Ti hogyan birkóztok meg az egyedülléttel? 20/F

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nehezen megy. Még nem volt sosem barátom, de az utóbbi időben nagyon megnőtt egy társra az igényem. Olyan jó lehet valakihez odabújni, átölelni, szeretni, puszilgatni, és biztosan nagyon jó érzés szeretve lenni. Ti hogyan élitek meg egy társ hiányát?

2015. aug. 18. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én gyakori recskával :D

De mondjuk egyébként sincs szükségem egy érzelmes kapcsolatra, szóval így elviselhető. Csak a testi dolgok hiányoznak.

2015. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki igényli a testi kapcsolatot. :P Amúgy azt tudom csak mondani, hogy KERESNI KELL! Ha nem teszel bele energiát nem is találsz párt. Vicces, hogy az alkalmi partnereim közül többnek is adtam jó tanácsokat és megtalálták a partnerüket utánam. Ami bevallom jó érzés. Az az igazság, hogy van tapasztalatom az ismerkedésben és látom, hogy mindenki vágyik kicsit arra, hogy szeretgessék, stb. :) Még azok is akik alkalmi partnert keresnek.
2015. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz... :( :( Ha gondolod,kedves kérdező,írj privátban!
2015. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kerdező és 8-as válasoló ennyierővel mért nem jöttök egyszer össze??
2015. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!