Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magányos meleg srácok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos meleg srácok! Ti hogyan birkóztok meg az egyedülléttel? 20/F

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nehezen megy. Még nem volt sosem barátom, de az utóbbi időben nagyon megnőtt egy társra az igényem. Olyan jó lehet valakihez odabújni, átölelni, szeretni, puszilgatni, és biztosan nagyon jó érzés szeretve lenni. Ti hogyan élitek meg egy társ hiányát?

2015. aug. 18. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szoktam beszélgetnu más melegekkel
2015. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha nagyon rám tör az egyedüllét, ilyenkor programokat szervezek, vagy sétálok, esetleg alszom. Egész meg lehet szokni az egyedüllétet, persze nagyon rossz tud lenni, főleg a jövőre gondolva. De húszévesen szerintem nincs min aggódnod.
2015. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
néha én is így érzek ahogy te kedves kérdező.
2015. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát most nem oltogatnám az első kettő hozzászólót, pedig nagy kedvem lenne hozzá.

Én is éreztem úgy, ahogy te, mikor rájöttem, hogy meleg vagyok. Akkoriban nagyon féltem, alig volt önbizalmam, rettegtem, h jajj csak ki ne derüljön a kis titkom. Azóta sokat fejlődtem e téren, már van egy csodálatos barátom is :) Persze természetes, hogy megnő az igényed egy társra, az lenne a baj, ha nem. Én azt javaslom, ne a magányra koncentrálj, lépj tovább. Sajnos a meleg társkereső oldalakon kívül nincs sok hely, ahol a melegeknek ismerkedni lehet. Bár vannak még klubbok, szaunák, de kétlem, hogy olyan helyet keresnél most. (bár ki tudja). Szóval javaslom, hogy ismerkedj, ha egyenlőre nem is párakapcsolat, legalább barátság céljából. Ne az egyedülléttel akarj megküzdeni, hanem beszélgess, barátkozz emberekkel. De előbb utóbb túl fogsz jutni ezen, nekem is időbe telt, amíg teljesen rájöttem hogy mi a helyzet, sok időbe telt, amíg elfogadtam magamban, spk időbe telt, amíg végre regisztráltam magam egy társkeresőre :)

2015. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hol laksz? ;)
2015. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Miért oltanál le? Szerinted mi a helytelen a hozzáállásomban?
2015. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bocsánat, úgytűnik kitörölték azt az első két választ, amelyek csak a melegeket szidták. Azokra írtam azt :D Most már nincsenek ott azok a válaszok
2015. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is ilyen helyzetben vagyok és úgy érzek, ahogy te...20 éves, és nagyon magányos, mert semmiben nem volt még részem. Napközben még csak-csak lefoglalom magam, és nem gondolok a magányra, de este folyton azon agyalok, hogy már megint egy nap, amikor nem szeretnek és én nem szerethetek. Annyira vágyom rá, hogy részem legyen a szerelemben. Sajnos/nem sajnos romantikus és érzelmes vagyok. Egy ölelés, egy kézfogás sokat jelentene... Meg így úgy érzem, hogy kb senkinek nem kellek, ami nem javít az önbizalmamon. De megpróbálok nem gondolni ilyenekre. Neten azért fenn vagyok. Meg próbálok nyitott szemmel menni az utcán. De hát eleve nem könnyű...

Az ad kicsi erőt, hogy másnak összejött, akkor nekem miért ne?! Sok boldog meleg kapcsolat van, ami hosszan tartó, és jó látni, olvasni az ilyet. Hátha egyszer én is... :)

Kitartást sorstárs! :)

2015. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nm igazan tok vle mit kezdeni... Probalom elterelni a gondolataim 13/f/m
2015. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#4 válaszoló.

Miért lenne az baj ha nem akarnék párt?

Mivel nincsen a környéken normális meleg szórakozóhely, és jól tudom milyenek a társkeresők, elvagyok egymagam is.

Ez szerintem normális.

2015. aug. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!