Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol/hány meleg biszex/meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hány meleg biszex/meleg fiú/lány lakik M. O-n?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy kb. hol él a legtöbb, vagy többségben merre meleg/biszexuális/leszbikus. Aki látja ezt a kérdést az írja már le korát és lakhelyét, meg hogy fiú vagy lány.:D

Előre is köszönöm a segítségetek. :))



2015. júl. 12. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Erről szerintem nincs nyilvántartás. :D Matematikailag Budapesten mert ott él a legtöbb ember, ergó valószínűleg ott van a legtöbb! :D

26/F Pécs :D

2015. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam nincs nyílvántartás, meg hogy minden meleg ide fog írni. Csak akik itt vannak azok közül vagyok kíváncsi. :)
2015. júl. 12. 19:43
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az M0-n egyetlen ember sem lakik, ahogy a többi autópályán sem.
2015. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
n+-1
2015. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem népszámláláskor nem kérdeznek rá:)
2015. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Dabas környéke, biszex.


Erre gondoltál? Errefelé nem gondolom hogy valaha is ki fogom élni a vad vágyaim férfiak iránt :P


21/f

2015. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam :)
2015. júl. 12. 20:54
 8/11 kovpet ***** válasza:
92%
A melegek arányát 5-10%-ra teszik. A biszexeket meg olyan magas számra, hogy le sem merem írni, de biszexként csak remélem, hogy igaz :)
2015. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
De az a gond, hogyha esetleg valaki biszex is, de nem jösz be neki akkor letagadja, és te vagy hülyének nézve :)
2015. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondoltam már ilyenre de gond csak az,hogy újabban minden harmadik tinilány biszexnek vallja magát,és gondolom mondanom sem kell,hogy ezek nagy része csak divatból csinálja,ami egy idő után meg is mutatkozik,hiszen nem birnak huzamosabb ideig együtt lenni azonos nemű társaikkal

És szerintem pont az ilyen lánykák miatt nem is igazán lehet megmondani hányan vagyunk

Aki tényleg meleg/biszex,az ugysem hirdeti az utcán vegigvonulva

Egyébként lány,16 és leszbi,Kelet Mo :)

2015. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!