Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért lehet ez? MELEG KÉRDÉS

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? MELEG KÉRDÉS

Figyelt kérdés

Meleg srác vagyok, és próbálok lányokkal barátkozni, valahogy a fiúkkal nem találom meg a közös hangot barátság terén.

És az elején mindig nagyon megkedvelnek a lányok, és látom, hogy érdeklem őket. Mondjuk lehet azért, mert új neki ez, hogy ilyen barátjuk van, aki "más".

De ez általában csak pár napig tart, és aztán szó nélkül felszívódnak, eltűnnek.

Pedig nem is hajtok rájuk, nem is tudnék, mert nem vonzódom hozzájuk.

Valakit zavart már a nyitottságom (hogy túl sokat meséltem magamról), mást pedig az, hogy nagyon áradoztam a kiszemelt srácról.

De ezek gondolom nem olyan okok, amik véget vetnének egy barátkozásnak.

Ha írsz kommentet, a nemed és korod, ha lehet, tüntesd fel, köszönöm.



2015. jún. 7. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem senki sem fogja tudni h miert lehet :/ pl engem nem zavarna..de kitudja h mast zavar-e.lehet idovel jonnek ra h nekik "nem kell" ilyen barat..de ne aggodj lesznek olyanok akik megertenek es igyis baratkoznak veled..hisz ez mar egy elfogadott normalis dolog :)

19/L

2015. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Szerintem ne add fel még, hiszen bárhol és bármikor megismerkedhetsz valaki olyannal aki értékelni fog és megért. Nekem eddig egy meleg barátom volt csak, és meg kell hogy mondjam, zavaró volt ahogy viselkedett. Hiába hogy én tudtam, hogy meleg, de amikor megölelt és megpuszilt mások előtt, akkor kellemetlenül éreztem magam, túlságosan belemászott mindig az intim szférámba. Nekem ennyi tapasztalatom van a témáról. Az egyeltalán nem zavart volna, hogy meleg, vagy hogy másképp gondolkodik, szeretem meghallgatni az embereket és egy kicsit betekinteni egy másik szemléletbe, mint az enyém. De ez a túlságos közvetlenség nekem sok volt. Nem lehet esetleg hogy te is túl közvetlen vagy?

19/L

2015. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Nekem volt egy meleg barátom, aki megpróbált rámstartolni mert kiderült hogy biszex...


Ha valakit beengedek a barátzónába, onnantól kezdve nincs mód, szexuális alkalmakra, ő meg ezt nem így gondolta.


Másrészt meztelenkedni se meztelenkedtem előtte, mert sokan azt hiszik, hogy na majd ugyis meleg a srác, akkor levehetem a bugyim előtte... hát ettől független engem zavar az, ha egy ellenkező nemű előtt mutogatom magam, nemi identitásától független.


Bocs hogy ezt így ide leírtam, de tökre ezt juttattad eszembe... Sajnos én csalódtam benne akkorát, hogy most rólad is ilyesmit tételezzek fel.


21/n

2015. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom hogy vagy vele, én a hetero barátaimtól se szeretem, ha az ismeretségünk első napjaiban a kiszemeltjéről fossa a szót 0-24-ben. Szóval nekem fontosabb, hogy legyen valami közös témánk, stb-stb.

De ha már barátok vagyunk, akkor mondjuk nem zavar, ha erről is beszél, ahogyan az se érdekel egy percig se, hogy meleg vagy sem; úgymond semmi közöm hozzá, hogy ő kivel mit csinál az ágyban.

24/n

2015. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Valoszinu rossz emberekkel kezdtel baratkozni.

Jo baratot nhez talalni.

Ha nem tudjak elfogadni, aki vagy akkor hagyd oket, nem fognak szeretni sehogy sem.

Nekem vegyesen vannak hetero fiu es lany barataim, de csak 1-2 nek meselek a kalandjaimrol.

Igy el is tudom meselni valakinek, megse leszek a tobbiekkel tularado.

Van, hogy neha jobb magadban tartani. Masreszt az elozonek igaza van, ha mar joban vagytok akarmirol lehet beszelgetni, amig ez nem alakul ki addig nem illik mindnet a masik fejere zuditani.

19f

2015. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Kétszer próbáltam itt beszélgetni egy-egy meleg sráccal (élőben is ismerek párat): az egyikük valójában fel akart szedni, a másik pedig egyszerűen bunkó volt, kb 3 napig bírtam hallgatni, sosem kérdezett, inkább egyszemélyes közönségnek tekintett, rasszista megjegyzéseket tett, és semmiben nem tudtam egyetérteni vele (pl utáltam a kedvenc filmjét, aki szerinte helyes volt, szerintem nem, és ezt minden egyes dologra) egyszer csak eltűntem, ami csúnya dolog, de ha csak egyszer kérdezett volna, akkor ő is értette volna, hogy mi nincs rendben.

Nem azt mondom, hogy te ilyen lennél, csak a tapasztalataim akartam elmesélni.

Ha nem csak beszélsz, de meg is hallgatod, akkor valószínűleg nem ez a gond, inkább talán meggondolták magukat, arra jutottak, hogy mégse olyan "kúl" egy meleg barát?

2015. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem ismerlek és ebből a pár sorból pedig nem is igen lehet kiismerni valakit, hogy érdemben válaszolni lehessen a kérdésedre.


Egy jó beszélgetés, baráti kapcsolat a kölcsönös érdeklődésen múlik. Pár nap ismertség már elég lehet, hogy valaki belássa, van-e értelme tovább folytatni, vagy nem, mert esetleg nincs közös téma. Elképzelhető, hogy egyszerűen olyan emberekkel volt alkalmad eddig beszélgetni, akikkel nem találtad meg a közös hangot, és ők talán csak túl félénkek voltak ezt kereken megmondani, ez nem ritka - ezért felszívódtak. De az sem kizárt, hogy találtak benned valamit, ami nem volt szimpatikus.


Lehet, hogy te türelmes és toleráns vagy mások irányában, messzemenően. Mint írtad is, te nem találod az általad említett dolgokat kizáró oknak. Ezzel szemben azt is el kell fogadnod, hogy ezt más nem feltétlen gondolja így. Na bumm, biztos találsz magadnak társaságot, akivel hosszabb távon is tudtok beszélgetni.


Volt már olyan ismerősöm, aki egyfolytában csak magáról és az ő érdeklődési köreiről tudott beszélni, állandóan, naphosszat. Sosem, vagy alig érdeklődő, egyből a magáét mondja. Egy ilyen kapcsolatnak, lássuk be, nincs sok értelme. És ennek semmi köze az illető szexuális orientációjához. Ha meg téged valójában az utóbbi miatt hagytak ott, felesleges is lett volna több időt pazarolni rá.


20/L

2015. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!