Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Gáz ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Gáz ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés
25 vok és van egy lassan 16 éves srác aki akar velem járni. Gáz ekkora különbség? Tényleg felelőtlen lennék mert belemegyek? Ugyanis barátaim szerint 15-16 évesen nem tudják mit akarnak. Szerintem meg tudja. Én is tudtam...

2015. ápr. 30. 21:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
14 év felett lánnyal és fiúval is bárki ismerkedhet, csak az okoskodást segítendő elmondom :)
2015. ápr. 30. 22:01
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a fsz köze van a melegséghez a korkülónbség? Am a srác valószínűleg éretlen hozzád, más motivációval/élet céllal.
2015. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem maga a korkülönbség gáz, hanem hogy a másik még kisfiú.
2015. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Még pedofíliának sem mondható, mert 16 évesen valószínűleg már nem annyira gyerek kinézetű az a fiú. Egyébként is, csak 9 év korkülönbségről beszélünk, az még teljesen átlagosnak mondható. Nem egy olyan családot ismerek, ahol a szülők között ekkora korkülönbség van. Szerintem nyugodtan összejöhettek, ha ti ezt akarjátok.
2015. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Hát azért még gyerek marad... Ha 20 lenne a srác azt mondanám okés.
2015. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem olyan nagy ez a korkülönbség. én is tudtam már magamról 16 évesen hogy mi is vagyok. szerintem probáljátok meg!
2015. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ftf1983 ***** válasza:
Szerintem is próbáljátok meg. Egyáltalán nem probléma ez a korkülönbség, sőt még nagyobb se lenne az.
2015. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy a más célok, más motiváció bármit is befolyásol. HA feleséged van és ő pénztáros te meg autószerelő vagy se azonos célok vannak. Max annyi h mindketten akartok mondjuk lakást... Kicsit bánom, hogy kiírtam a kérdést, mert úgy látom tényleg korlátolt az emberek többsége:( Ennek ellenére örülök, hogy válaszoltak olyanok is akik máshogy látják és köszönöm
2015. máj. 1. 11:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok, a barátom pedig 25 éves. Lassan fél éve vagyunk együtt. És a legfontosabb célunk megegyezik: hogy szeretjük egymást. Nem tudom hogy mi más számítana.
2015. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MrPifta ***** válasza:

én éltem 8 évig párkapcsolatban egy 17 évvel idősebb férfival, nem a korkülönbséggel volt baj.

A 16 éves még tényleg kicsit éretlennek tűnik, de tényleg nektek kell tudnotok.

2015. máj. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!