Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Gáz ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Gáz ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés
25 vok és van egy lassan 16 éves srác aki akar velem járni. Gáz ekkora különbség? Tényleg felelőtlen lennék mert belemegyek? Ugyanis barátaim szerint 15-16 évesen nem tudják mit akarnak. Szerintem meg tudja. Én is tudtam...

2015. ápr. 30. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8: Most komolyan azért mondod, hogy korlátoltak vagyunk, mert más a véleménye pár embernek? Gratulálok! Szép kedves elfogadó meleg barátom! Nagy taps! Tapasztalatból mondtam és pont, ha nem érted meg, hogy még éretlen a fiú(Tudom mivel én is voltam 16,meg neked is tudnod kellene, mert te is voltál 16),akkor te vagy korlátolt.
2015. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A 9 év nem gáz. Viszont nem mindegy, hogy milyen korú emberek között van ennyi...

Én fiatalnak gondolnám a dologhoz, de lehet, hogy ha én is összejönnék egy hasonló korúval megváltozna a véleményem...

2015. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!