Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » El akarom mondani neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom mondani neki?

Figyelt kérdés
Igen, a fenti tényleg egy kérdés. Már évek óta szerelmes vagyok egy (hetero) fiúba, aki olyan szinten a barátom, hogy egy suliba járunk, ismerjük jól egymást, ritkán találkozunk, de olyankor beszélgetünk, hülyéskedünk, sok sulis versenyen voltunk már együtt, stb. Na szóval az a lényeg, hogy fülig szerelmes vagyok belé, amit ő egy minimális mértékben sem sejthet. Már nagyon el szeretném mondani neki mit érzek iránta , mert az egy hatalmas megkönnyebbülés lenne nekem, de félek a reakciójától. Komoly, okos fiú, és megbizható, de ez mégis csak egy olyan dolog, amit nem hall minden nap az ember... félek, hogyha megtudja rólam, h meleg vagyok, -sőt hogy szerelmes vagyok belé- akkor megharagszik, elitél és többet már nem is akar majd velem beszélni :( Ettől nagyon félek, és emiatt nem vagyok biztos benne, hogy elmondjam e neki, viszont nagyon kinoz a titok és egész nap csak erre tudok gondolni. Valaki volt már hasonló helyzetben? Tapasztalatok? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 12. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

első körben tudd meg róla, hogy meleg-e vagy sem!

ha hetero, akkor nem kellene elmondani, mert az lesz az utolsó napja a barátságotoknak!

nincs bajom a melegekkel, de ha valamelyik rám kattanna, azzal tuti nem szivesen lógnék együtt a jövőben, és szerintem ezzel sokan így vannak!

2015. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló: Ott van zárójelben, hogy heteró, teee...xD

Kérdező: Jól sejtem, hogy senki nem tudja ezt a titkodat?

Én nem szeretném megmondani neked, hogy mit csinálj. Azt, hogy valaki meleg, tényleg fogadhatják sokféleképpen, embere válogatja. Nekem az a tapasztalatom, hogy azért mégis, ha valaki jól ismer téged, barátod, megbíztok egymásban, attól csak pozitív reakcióra számíthatsz. Én is homár fiú vagyok, mostmár nagyon sokan is tudják. Legrosszabb esetben is max lesokkolódott egy-két percre az illető, mikor elmondtam neki, úgy, hogy meg se bírt szólalni. De aztán hamar hozzászoknak a gondolathoz. Szerintem ha negatív valakinek a véleménye erről a dologról, az is képes lehet ez alatt a pár perc sokk alatt kicsit átértékelni, elvégre tudja, hogy te egy jó barátja vagy, akiben megbízott eddig. És akkor megállapítja, hogy "Lehet, hogy nem is csak a felvonulásos tangás b*zik a melegek..."

Ha viszont szerelmet vallasz egy másik fiúnak. Az azért egy pár nagyságrenddel nagyobb sokk. Egy ilyen után a célszemély is gondterhelt lesz, úgy fogja érezni, hogy kezdenie kell valamit a helyzettel. Nem akar elveszíteni, mint barátot, viszont ezentúl úgy beszélgetni veled, hogy közben ne arra gondoljon, hogy "te jó ég, belém van zúgva...", elég nehéz volna.

És hát persze ott a lehetősége a legrosszabb esetnek: mégsem olyan jó barátod, mint hitted, és megszakítja veled a barátságot. De ha igaz, amit leírtál, hogy komoly, okos, szoktatok hülyéskedni, akkor ennek az esélye minimális.

A döntés a tied, én a helyedben tuti megkísérelném elmondani, hogy meleg vagyok, abból baj nem lehet. Szerelmet vallani... döntsd el.:D

Remélem, tudtam segíteni, legyen szép napod!

2015. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tényleg olyan jóba vagytok és elmondod neku hogy meleg vagy akkor nem fog letagadni.

Az is lehet hogy még örülne is annak hogy annyira bízol benne hogy ezt elmondod neki.

Habár valóban vn egy kis esély arra hog rosszul reagál.

Hány évesek vagytok?

2015. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Most lehet szemét leszek, de ha nekem a spanom elkezdene bu_ziskodni, elhajtanám a ge_cibe. 26/F
2015. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
"kedves" 4. Válaszoló... nem mindenki olyan homofób mint te :D :P
2015. júl. 12. 15:05
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Aki nem ért veled egyet, az csak homofób lehet, értem..
2015. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Első hogy hány éves?:D Mert az sem mindegy hogy egy 15 éves aki még a meleg szó jelentését sem tudja, vagy egy kicsit komolyabb az illető. A másik én biztos próbálnak előröl-hátulról,keresztbe-kasba utalni a melegségre. Pl. ha van egy közös ismerősötök aki az vagy, egy személy akit ismertek akkor dobd fel neki pl "hallottad hogy az X,Y meleg?" És ő elmondja mittudomén, hogy igen nagyon gáz...(például), te meg erre "hát nem tudom nincs bajom a melegekkel"...Ezekből mind vonhatsz le következtetést hogy ő mit gondol.:D Vagy persze egyből közölheted is, 0 előnnyel. :)

Én mindig ezzel a kerítéssel próbálkoztam és bevállt, onnan már leesett ha esetleg kicsit utálkozó ezzel kapcsolatban és nem is folytattam:D És meg is maradt a titok :P

sok sikert:D

16/f

2015. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"4"

Nem arról van szó hogy rámászik. Csak közli. Attól függetlenül, ha elmondja nem feltétlen kell rámászni. Csak azért is ellehet mondani.:)

Nem minden esetben így van. Ha megmondja korrekten, hogy nem akar tőle semmit, és nem mászik rá, szerintem az teljesen elfogadható addig a pillanatig még nem tesz próbálkozásokat.

2015. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ha tudod fixre,hogy heteró

akkor inkább ne mond el

bár ha annyira jól ismered,hogy tudod attól nem változna semmi,(mert őszinte barátod )tedd meg

de ha félsz hogy utána elutasító lenne

inkább hallgass

ezt igazából neked kell tudni

de egy tuti,gondolkozz mielőtt cselekszel

gondold át

hisz te ismered őt

2015. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod el, akkor meddig fogod bírni a titkolt szerelmedet elviselni magadban?
2015. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!