Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak a "tehén" akarom...

Miért csak a "tehén" akarom mondani duci lányoknak tetszek?

Figyelt kérdés
Senkit nem szeretnék megsérteni! Csak évek óta nincs barátnöm. Mindig olyanok találnak be akik engem nem vonzanak. Nincs kockahasam de kövér se vagyok, nem vagyok különösen jóképű, nincs milliós fizetésem. Egy teljenes normális - átlagos lányt szeretnék találni! Rendre elutasít az összes számomra megfelelő! De mindig jönnek olyanok akiket én nem szeretnék. Kedvesen elmagyarázom nekik, többnyire meg is értik! Az még zavaró hogy ezt egy lány nem igy kezelné hanem bunkózna azzal akit kikosaraz.
2015. ápr. 27. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy senkit se akartál megbántani...
2015. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Mert nem vagy különösen jóképű és nincs milliós fizetésed. Ennél jobb választ én sem tudok a kérdésedre.
2015. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Talán ha a külső mögött a belsőt is nézed majd, elég érett leszel egy kapcsolatra :) Persze lehet mindenkinek egy zsánere, nekem pl.nem annyira jönnek be a gizda/sovány srácok (pedig magam egy 50 kilós lány vagyok...) de ezért még soha senkit nem jutott eszembe elvből elutasítani, én azt nézem, mivel fog meg.
2015. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lol
2015. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem fontos a személyisége! És egy tini idióta sem vagyok aki mindenkit dugna! 3 évet vártam egy lányra akibe szerelmes voltam/vagyok. Annyira imádnivaló határozott,okos! A külseje csak később tetszett meg.


Nem vagyok vékony, inkább izmos vagyok! De van poci amit nem tudok ledolgozni ez iddáig legalábbis.

2015. ápr. 27. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:

..."de kövér se vagyok". Szóval van rajtad felesleg, azaz duci pasi vagy. :D


Nem minden duci csajnak jössz be szerintem és nem minden csajnak jönnek be a duci pasik, sőt. Élő példa vagy te is erre.


Így jártál, malacka. :)

2015. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kövér lányok próbálkoznak nálad. Eddig értem. Elküldöd őket. Ez is rendben van. Átlagos lányt akarsz. Csodás, vágyunk átlagosan rengetegen. Próbálkozol is azoknál a lányoknál, akik tetszenek? Erről nem írsz a kérdésedben. És ha igen, akkor elutasítanak? Ezek szerint nem vagy elég jó, még ha te annak is látod magad. Ha csak várod, hogy rádtaláljon egy normális lány, akkor pedig ez a baj. Tegyél érte vagy tegyél többet érte, mint eddig.
2015. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

182 cm 85 kg vagyok.


Az én koromban teljesen megfelelő már. A legtöbb gyerekkori barátom már kétgyerekes apuka, leépülve 100+ kilóval.

2015. ápr. 27. 16:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? A te korodban? Akkor ne lányt keress, hanem nőt...


Amúgy nem a súly számít. Izom, vagy zsírtömeg, az számít. Lehetsz 100 kg. is...

2015. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi. Ott van, hogy elutasítanak.

Lehet, hogy nem a külsőddel van a baj. Unalmas vagy, kétségbeesett vagy más gond van veled.

2015. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!