Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak a "tehén" akarom...

Miért csak a "tehén" akarom mondani duci lányoknak tetszek?

Figyelt kérdés
Senkit nem szeretnék megsérteni! Csak évek óta nincs barátnöm. Mindig olyanok találnak be akik engem nem vonzanak. Nincs kockahasam de kövér se vagyok, nem vagyok különösen jóképű, nincs milliós fizetésem. Egy teljenes normális - átlagos lányt szeretnék találni! Rendre elutasít az összes számomra megfelelő! De mindig jönnek olyanok akiket én nem szeretnék. Kedvesen elmagyarázom nekik, többnyire meg is értik! Az még zavaró hogy ezt egy lány nem igy kezelné hanem bunkózna azzal akit kikosaraz.
2015. ápr. 27. 15:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok.


Egy hónapig ittam ilyen biotech usa fehérjét. 5 kg ugrott fel de nem csak izom hanem zsír is. Derékra...


Jah tuti unalmas is vagyok, meg furcsa!

2015. ápr. 27. 16:21
 12/13 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólásaid alapján azt hittem legalább 37 éves lehetsz.

Még bőven szedhetsz össze csajokat. Akár annyit is, hogy összekeverd a nevüket. Ismerkedj többet, többet, többet aztán majd csak találsz.

2015. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már belefáradtam a várakozásba.
2015. ápr. 27. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!