Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki elmagyarázná miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná miért kell valakinek büszkének lennie csak azért mert meleg?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
te büszke vagy arra hogy heteró vagy?
2015. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
meleg vagyok de nem értem miért kell erre büszkének lenni..
2015. jún. 27. 21:45
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

Ennek sok oka lehet.

Büszke,mert még egy embernek el tudta magyarázni,hogy ez sem egy ördögtől való dolog,és ugyanolyan emberek a melegek is mint a heterók.

Büszke,mert Európában a lakosság többsége elfogadja,kevés helyen van ekkora támogatottsága a homoszexuálisoknak.

Büszke,mert elindult egy olyan folyamat a világban,ami lehetővé teszi,hogy 100 év múlva teljesen elfogadott legyen még a konzervatív országokban is. És még lehetne sorolni.....

2015. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert az vagy te nem lehet változtatni a heterók is büszkék rá te is legyél az nincs ezzel semmi gond
2015. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

szerintem sokkal jobb lenne ha az ilyeneket nem hangoztatnák, meg nem vonulnának fel..

az ilyenek hangokkal csak ellenünk uszítanak.. az ilyen mutogatós majmok ezt úgyse értik meg, azok fogják megszívni akik normálisan próbálnak élni..

2015. jún. 27. 21:49
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hallottad már azt a kifejezést, hogy "Ilyen vagyok és büszke vagyok rá!"? Nem arra tényre kell büszkének lenni, hogy a saját nemedhez vonzódsz, ez azt jelenti, hogy te ezt elfogadtad és kiállsz emellett, nem szégyenled.
2015. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
így se szégyellem, de most miért dörgöljem ezt mindenki orra alá?
2015. jún. 27. 21:52
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező,maradjunk annyiban,hogy te nem vagy meleg,csak egy olyasvalaki,aki igy akarja a felvonulás ellen hangolni az embereket! Igenis,büszkék vagyunk rá,hogy melegek vagyunk,mert elfogadtuk magunkat,és a felvonulás célja az is,hogy minnél többen jöjjenek elő a sötétségből! Ha ez szerinted rossz,akkor te mazohista vagy,aki szeret elnyomásban élni. Sajnállak.
2015. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
na nehogy már te mondd meg hogy kikhez vonzódom..
2015. jún. 27. 21:55
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Ha valaki büszke lenne arra hogy hetero egyből homofóbnak gondolnák.
2015. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!