Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ti is szívárvány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti is szívárványszínűvé változtatjátok a facebookon a profilképeteket?

Figyelt kérdés

[link]


Egyre több ismerősömnél látom a facebookon, hogy szívárványszínű lett a profilképe. Ti is ilyenre állítjátok a profilképeteket? Akinek ilyen szívárványszínű, az egyértelműen meleg?



2015. jún. 27. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem... Ki a fenét érdekel? Aki ilyenre állítja lehet, hogy az, vagy csak trollkodik.
2015. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nincsen Facebookom, de ha lenne se tenném.
2015. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalom a vágyaim és így nem. Amúgy megtenném ha nem itt élnék ahol csak gond lehet belőle...:(
2015. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
én is meleg vagyok de akármilyen helyen élnék de nem állítanám át a képem. ha elfogadják ha nem. mert hogy szerintem ez a szivárványosdi undorító xd de tényleg. hát hogy néz már ki.
2015. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan ismerősöm aki nem meleg és ilyen a profilképe, mert ennek a lényege az, hogy támogatod, elfogadod-e a melegeket, avagy sem.

ettől függetlenül én nem fogom beállítani, mert nem vállalom, hogy meleg vagyok és túl sok fronton kellene tagadnom, hazudnom... :/

19/F/m

2015. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Te el vagy tévedve, ez nem arról szól hogy melegek, hanem hogy örülnek az amerikai melegházasságnak. Nekem egy csomó ismerősöm ilyenre állította és nem melegek. Én is gondolkoztam rajta, pedig én sem vagyok meleg.
2015. jún. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sőt nem is csak emberek állították be, nekem a kedvenc sorozatom is megváltoztatta a képét.
2015. jún. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki aki támogatja a melegek jogait ilyenre változtatja.
2015. jún. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
MÉG A FSZOM IS KITESZEM NEKTEK!
2015. jún. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Béla211 ***** válasza:
74%
Én ezt hülyeségnek tartom.Meghoztak helyesen egy döntést az Amerikai bírák. Hozzáteszem szerintem ez a döntés nem született volna meg ha az Ír népszavazás nem úgy végződik ahogy. De ez, hogy legyen minden szivárvány színű már szerintem túlzás.És egy picit magamutogató amit nem szeretek.Meg így az ember alig találja meg az ismerősét mert képalapján nehezeben ismered fel.
2015. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!